הופעה נהדרת של שוער היברנאין ואקס מ.ס אשדוד, אופיר מרציאנו עם משחק הירואי בשערה של קבוצתו היברניאן במשחק מול רינג'רס בליגה הסקוטית בסופ"ש האחרון. 

מרציאנו המשיך את היכולת הטובה שלו במשחקים האחרונים והפגין יכולת מדהימה עם עצירות אדירות והרשים מאד את האנשים במשחק ואת התקשורת המקומית.

מרציאנו שכבר תקופה ארוכה נמצא בכושר טוב ומשחק, מקווה להיות מוזמן לסגל נברת ישראל במשחקים הקרובים לקראת סוף החודש מול סלובניה ואוסטריה. 

אופיר מרציאנו, הופעה נהדרת

עוד אקס אשדודי שחזר לכושר ועשוי להיות מוזמן הוא ניר ביטון שחקנה של סלטיק שרשם שוב עוד 90 דקות בהרכב קבוצתו. 

ביטון עשוי לקבל לראשונה מזה שנה, זימון מחודש לנבחרת ישראל ועתיד לשחק דווקא בעמדת הבלם, כאחד משלושת הבלמים בהרכב הנבחרת. 

ביטון נמצא במגמת שיפור וכושר טוב, אקס אשדוד פתח בשלושת משחקי הליגה האחרונים של אלופת סקוטלנד, מתוכם השלים פעמיים ברציפות 90 דקות מלאות.

בראיון בסופ"ש לאתר הרשמי של סלטיק אמר ביטון: "אני שמח לחזור למגרשים, לא לקחתי את זה כמובן מאליו מהרגע שנפצעתי".אמר ביטון.

"כשאתה חווה פציעות מן הסוג הזה, אתה מיד חושב על הגרוע מכל. מה שטוב זה שעבדתי עם הצוות הרפואי שעזר לי להישאר אופטימי לאורך כל הדרך".

ניר ביטון, צילום: טויטר

זה היה קשה, כמובן שהייתי שמח כשהקבוצה ניצחה וזכתה בתארים, אבל אתה לא באמת מרגיש חלק מזה.

אתה תמיד רוצה להיות חלק מהקבוצה, מחוץ למגרש ובחד ההלבשה. כשאתה פצוע לאורך תקופה ארוכה אתה מתחיל להתגעגע לזה וכבר משתוקק לחזור".

על שינויי המאמנים וההגעה של ניל לנון אמר ביטון: "ניל היה המאמן שהביא אותי לסלטיק, הוא מאמין בי", אמר ביטון, שכבר שיחק תחת האירי בעונתו הראשונה במועדון. "לא משנה לי מי המאמן, אני רק שמח לחזור לשחק, לכל מאמן יש את הדרך שלו".