תכנון והדמייה באדיבות אפי כוינה
ברשות הספורט שמחים לבשר כי בתחילת 2020 יחלו העבודות על הקמת מגרשי האימונים בקריית הספורט החדשה. עם סיום המתחם בקרייה החדשה יהרסו מגרשי האימונים לטובת מיזם בניה. מגרשי האימונים החדשים ישמשו את מחלקות הכדורגל והסטנדרטים יהיו גבוהים בעשרות מונים ממתקני האימון הקיימים היום.
כאן המקום לציין כי האצטדיון העירוני החדש, שאמור לקום בקריית הספורט אמור היה כבר להיות בהליכי בנייה מתקדמים. העבודות לא התחילו ועדיין לא רואים את תחילת העבודות באופק. ללוח הזמנים שפירסמנו בעבר לעבודות בניית האצטדיון>>>> כנסו כאן!

מרשות הספורט נמסר כי זהו המשך ישיר לשיפוץ והעלאת הסטנדרטים במתחם הסינטתי שעבר מהפך הכולל דשא איכותי, תאורת לד מתקדמת והגדלת שטח האימון באופן ניכר, שיפוץ ששינה את אורכות החיים של קבוצות הכדורגל בכלל הגילאים כולל הקבוצות בליגות הנמוכות שזכו למגרש ביתי תקין והולם.

תכנון והדמייה באדיבות אפי כוינה

מגרשי האימון ישפרו את חזית שער העיר לבאים מצפון, מתחם מפואר שתוכנן בקפידה באופן מתקדם שייתן מענה לכל צרכי המתאמנים והאוהדים התומכים.

משה בוטרשוילי, המשנה לראש העיר ויו"ר רשות הספורט: "זו אמנם סנונית ראשונה של קריית הספורט העתידים שתהפוך בעזרת השם לאחת מקריות הספורט המתקדמות בישראל אם לא המתקדמת שבהן והכל כאן אצלנו באשדוד".

יורם אסרף, מנכ"ל רשות הספורט: "מגרשי האימונים הם אמנם יריית הפתיחה של קריית הספורט שעדיין לא אושרה במלואה, אך הסטנדרטים של מגרשי האימונים מקרינים על הסטנדרטים להם אנו מכוונים בתכנון הקרייה עצמה שתכלול אצטדיון חדיש, ארנת כדורסל מתקדמת ועוד עשרות מתקנים ומרכזי מצויינות באיכות ובתכנון הגבוהים והמתקדמים ביותר בישראל.

תכנון והדמייה באדיבות אפי כוינה

מכאן המקום להודות לראש העיר ד״ר יחיאל לסרי על הגשמת חזון וחלום המצויינות בספורט וההליכה המשותפת למגה פרוייקט עירוני בסדרי גודל ארציים".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]