לא הרבה קבוצות שמועמדות לירידה שולחות שחקנים לסגל נבחרת ישראל, מ.ס אשדוד שלחה אחד- את השוער הנוכחי שלה, יואב ג'ראפי.

הזימון לדעת רבים היה צריך להגיע כבר יותר מוקדם, עוד בקמפיין ליגת האומות, אבל עדיף מאוחר מאף פעם.

ג'ראפי חווה יחסית לשנתיים האחרונות שלו, עונה טובה אבל לא מצוינת, ברור שבלעדיו אשדוד כבר הייתה גם תיאורטית בליגה הלאומית, השוער שפרץ בעונת העלייה לליגה הלאומית, תקע יתד כשוער לגטימי בליגת העל ובעונה הבאה הוא גם יישאר כזה.

אם מחפשים נקודת אור או שחקן מצטיין בעונה הנוראית הזו של אשדוד- ג'ראפי הוא הכתובת ללא ספק. 

מנגד, גם אופיר מרציאנו יצוא של אשדוד מגיע לנבחרת כשהוא עשוי להיות השוער הראשון במשחק הקרוב מול סלובניה ואוסטריה.

אחרי קיץ לא פשוט שכלל פציעות והחלמה מפציעות, מרציאנו מפגין במשחקים האחרונים יכולת מדהימה בקבוצת היברניאן הסקוטית, הוויכוח הרוש או מרציאנו לא רלוונטי במקרה שלנו, אנחנו משוחדים, אם כי ברור שמרציאנו הרוויח את הקרדיט בצדק.

איתי זליפה יחד עם מרציאנו וג'ראפי

שוער שמשחק כבר שלוש שנים באירופה, בליגה לא רעה בכלל (בטח עולה על ישראל), יכול וצריך להיות שוער ראשון בנבחרת ישראל.

מבחינתה של אשדוד מדובר בהיסטוריה, שניים משלושת שוערי הנבחרת הם יוצאי אשדוד, ג'ראפי גדל אמנם בכפ"ס, אבל משחק באשדוד ומרציאנו הוא אשדודי מקורי. 

מי שאחראי לתוצר הוא איש צנוע שבדרך כלל לא מדברים עליו, איתי זילפה מאמן השוערים של הקבוצה שממשיך עונה אחר עונה לנפק ולספק שוערים בפס הייצור שלו.

האיש מקצוען, עובד בשקט והוא בטח יכעס עליי שאני מחמיא לו, אבל מה שמגיע מגיע. כנסו לדף הפייסבוק של הבחור, תראו אימונים ברמה אחרת, השתלמויות מקצועיות ועוד. אשדוד צריכה לשמור על זילפה, כי שמירה עליו מבטיחה- שוער טוב בין הקורות.

וכאן רק המקום להזכיר שגם משפתי ששיחק העונה, היה מצוין והיהבין הגורמים לשניים מחמשת הניצחונות של הקבוצה העונה. כמו שאמרנו עתודת שוערים.

ורוצים שנדבר גם על עומר אזוגי שרשם הופעת בכורה נהדרת בליגת העל, שנמשיך? הבנתם את המסר. 

כנראה שמי שרוצה להיות שוער בישראל- כדאי לו להגיע למ.ס אשדוד ולעבור תחת ידיו של זליפה, לראייה נציגי הנבחרת הגאים.

אמש, הגיע זילפה לאימון והצטלם עם מרציאנו וג'ראפי והעלה את הפוסט הבא: "איזו גאווה להגיע לאימון נבחרת ישראל ולפגוש שם את שני השוערים האדירים האלה, אותם אני מלווה כבר שנים רבות.

התרגשתי ממש כמו אבא שזכה לגדל שני ילדים מוצלחים כאלה. זו ההוכחה הכי טובה שעם עבודה קשה והתמדה, מגיעות התוצאות ואיתן גם ההכרה.

בהצלחה בקמפיין, סומך עליכם".