קבוצת אדומים אשדוד ממשיכה את בניית הסגל ואת החתמת השחקנים. הקבוצה סגרה עם שחקן איכותי נוסף, הפעם מדובר בדניאל בורחל בן ה- 28 עם עבר בליגת העל. 

בורחל משחק בעמדת המגן השמאלי ויכול לשחקן גם כבלם. בורחל (28) ששיחק בעבר בליגת העל במדי הפועל עכו ועירוני קריית שמונה, בעונה האחרונה שיחק בליגה הלאומית במדיהן של הפועל מרמורק והפועל פתח תקווה.

מאדומים אשדוד נמסר על ההחתמה של בורחל: "ממשיכים בשקט ובמקצועיות רבה לבנות את הסגל לעונה הקרובה, ואנו שמחים וגאים להודיע על שחקן רכש נוצץ ביותר שיחזק את האגף השמאלי בהגנה אחד השחקנים הבכירים שמגיע אלינו מהליגה הלאומית, וישחק בעונה הקרובה במועדון אדום שלנו, קבלו בהמון אהבה את דניאל בורחל.

דניאל בורחל (צילום: מדיה האדומים)

בשנה וחצי הקודמות שיחק במרמורק, ואת העונה שעברה סיים בהפועל פתח תקווה. כמו כן שיחק ברמת השרון מהליגה הלאומית משם הגיע מקרית שמונה מליגת העל. דניאל נחשב אחד המגינים הטובים שיש בליגה הלאומית. ואנו שמחים וגאים שבחר במועדון שלנו לשחק בעונה הקרובה. מאחלים בהצלחה לדניאל ויאללה הפועל".

השחקן עצמו אמר: "שמח מאוד שהצטרפתי לקבוצה אחרי שיחה טובה שהייתה לי עם רוני הבעלים והמאמן חיים לויהחלטתי להגיע לאשדוד לא כדי להעביר שנה אלא לעשות עונה טובה ולהצליח עם הקבוצה. מאמין שתהיה קבוצה חזקה השנה. זהו, מעכשיו אני מדבר במגרש".