בלגן וחוסר שקט בקבוצת אדומים אשדוד מליגה א' דרום. התוצאות האחרונות, שההפסד האחרון למכבי הרצליה (1-0) בבית במוצ"ש האחרון היה המסמר האחרון במחאה ובחוסר שביעות הרצון של כולם בקבוצה. 

בקבוצה גם בהנהלה וגם האוהדים יוצאים כנגד לנדאו ודורשים ממנו להתפטר. באימון האחרון האוהדים הכינו "קבלת פנים" חמה למאמן עם שלטים כנגדו, קריאות תתפטר ואף כניסה לאימון.

לא מדובר בהמון אוהדים, אלא בכמה בודדים, אך קולניים מאד שמחו על יכולת הקבוצה, ניהול המשחק של המאמן והתוצאות.

גם כנגד השחקנים באו האוהדים בטענות וטענו שבניגוד אליהם (האוהדים) שמגיעים לכל מקום בארץ ונותנים את הנשמה, הם לא משקיעים. 

גילי לנדאו, צילום: מדיה האדומים

"תתפטר, לך הביתה, אין לך כבוד, אין לך בושה" היו חלק מהמילים אותן כתבו האוהדים

אדומים אשדוד נמצאת בתקופה לא טובה עם תוצאות פחות טובות והדרדרות עד המקום הרביעי, שבקבוצה מתחילים לחשוש לאבד גם את המקום החמישי בטבלה (כרגע הקבוצה רביעית) המוביל לפלייאוף.

הפער כרגע הוא 5 נק' בין המקום הרביעי בו נמצאת קבוצת אדומים אשדוד לבין המקום ה-6 שם נמצאת מכבי יפו. 

מעבר למחאת האוהדים, גם בהנהלת הקבוצה לא מרוצים מהתפקוד והיו שמחים אם לנדאו היה עוזב מרצונו ומוותר על יתרת כספו עד תום העונה, מה שבינתיים לא קורה.

האיש החזק, רוני חג'ג' עזב את האצטדיון באשדוד כבר בשלהי המחצית השנייה עוד בטרם סיום המשחק.

לאימון האחרון שנערך במגרש המכללה הוא לא הגיע וגם לא נציגים מההנהלה הבכירה.

"מדובר במלחמה שבינתיים רק פוגשת בקבוצה", אמרו גורמים באדומים. שני הצדדים חייבים להיפגש בכדי להגיע להסדר ולסיים את הסאגה. היריבות ביניהם פוגעת באוהדים ובמועדון", הוסיף אותו גורם. 

גם כלפי השחקנים יש ביקורת לא קטנה, האוהדים כאמור מחו גם נגדם ובמחצית מול הרצליה, השחקנים ביקשו מלנדאו להמתין כמה דקות בחוץ בכדי לדבר בינהם, ונראה שיש קרע גם בגזרה הזו.