יובל נעים הגיע למ.ס אשדוד במקומו של בובי מילבסקי במטרה לשפר ולעלות את קצב צבירת הנקודות של הקבוצה, בינתיים זה לא בדיוק עובד ונעים ואשדוד סוגרים את ליגת העל במקום האחרון.

בנוסף, באמצע השבוע הודחה הקבוצה ממפעל גביע המדינה, אחרי הפסד להפועל עכו מהליגה הלאומית 3-1. 

המאמן דיבר בתוכנית הספורט של רדיו 103 FM על התקו]פה באשדוד, הציפיות וההמשך. 

נעים פתח את דבריו: "הוצאתי קבוצות ממצבים קשים יותר, אבל אני חושב שהיו לי קבוצות טובות יותר. אני לא מצליח להשריש באשדוד את הדברים שלי.

בדרך כלל קבוצות שלי הן נלחמות, רצות ועובדות - כרגע זה לא קורה באשדוד. יש לנו בעיה עמוקה ואני מסכים עם כל הביקורת שאני סופג. זו לא הקבוצה של יובל נעים, כרגע זה פשוט לא קורה".

המשך דרכו: "כדורגל זה משחק של שערים וטעויות, אבל אנחנו סופגים בכזו קלות ואני יכול לומר שזאת לא הקבוצה שלי.

ברור שלא הכנתי את הקבוצה בתחילת העונה, אבל ידעתי לאן אני מגיע וכרגע זו עובדה שאני לא מצליח לשנות את המצב.

אני חושב שאם נשנה את סגל השחקנים אז אני אוכל להביא שינוי. אם זה לא יקרה, יהיה לי קשה. אנחנו נשנה, יש מספר שמות ואני מאמין שתוך כמה ימים דברים יקרו.

הבאנו שני שחקנים, אנחנו צריכים להביא עוד שלושה או ארבעה. רצינו להביא בלמים ועכשיו בגלל הפציעה של בן זקן אנחנו צריכים להביא מגן ימני".

בינתיים, נעים "איבד" בשישי שחקן הגנה נוסף לקראת הפועל ת"א בשני, לאחר שסילק את הבלם עמית ביטון מהאימון. נעים "זרק" הערה לניר ברדע שפגעה בעמית ביטון וזה לא נותר חייב והחזיר מילים למאמן שסילק אותו מהאימון.

נעים אמר לאנשי אשדוד שמבחינתו ביטון סיים את הפרק שלו באשדוד כל עוד הוא מאמן באשדוד. מול הפועל ת"א, נעים לא יעמוד על הקווים ומי שיעמוד על הקווים הוא עוזר המאמן אלי לוי יחד עם העוזר השני, משה אוחיון.