צילום: "פולו קיאק" זבולון אשדוד

מיד עם הנחיתה ברומניה קיבלה את הנבחרת נציגות של המועדון המארח ולאחר קבלת פנים ידידותית הוסעו חבריה למלון להתארגנות לקראת סדרת אימונים ותיאומים לקראת הטורניר.

למפגש נערכו עם לא מעט הכנות ותיאומים בין שני יו"ר המועדונים של ישראל ורומניה ויצמן מוריס & Marian Baban, זאת על מנת לצמצם למינימום תקלות במהלך הטורניר, ציוד המשמש לטורניר, תנאי המגרש והסביבה בה יתקיימו המשחקים, אופן ההגעה למועדון ושעות האימונים לקראת הטורניר ועוד.

צילום: "פולו קיאק" זבולון אשדוד

"הכול התחיל לפני כשנה, כאשר חזרנו ממשחק ידידות נגד נבחרת מוסקבה, כבר חכתה לנו הזמנה במייל מנבחרת רומניה ומאותו רגע היה ברור לנו שזהו היעד הבא" - נמסר מהקבוצה. 

לחברי הנבחרת הצטרפו גם חברי העמותה הוותיקים שלא ויתרו על ההזדמנות לבוא ולעודד את החברים ואפילו לקחת חלק באימונים מול הנבחרות המקומיות. לאחר שהייה של שני לילות בבוקרשט בירת רומניה, הוסעו השחקנים לעיר החוף קונסטנטה השוכנת על חופיו של הים השחור, שם קיימו עוד באותו היום סדרת אימונים ושיטות אימון ע"י מדריכי פולו קיאק מקצועיים, בסיומם נערך משחק רשמי. 

צילום: "פולו קיאק" זבולון אשדוד

יו"ר העמותה ויצמן מוריס: "מעבר לתוצאה, הניצחון שלנו בבוקרשט והפסד בקונסטנטה מול נבחרת צעירה וחזקה שכל שחקניה הם מצילים מיומנים ומקצועיים, למדנו להעריך את התנאים שיש לנו באשדוד, הבנו שיש לנו עוד הרבה עבודה והכי חשוב יצרנו קשרים חברתיים ומקצועיים עם אנשים מאוד נחמדים שבקרוב יגיעו לביקור גומלין בארץ".

"יש לומר כי כל מפגש עם קבוצות מקבילות בחו"ל מעשיר את הענף המרתק ומעלה את רמתו בארץ" - הוסיף יושב הראש, "כל הדבר היפה הזה לא היה יוצא לפועל ללא תרומתם של עיריית אשדוד ורשות הספורט יחד עם אגודת ים זבולון לעמותת הפולו קיאק".

צילום: "פולו קיאק" זבולון אשדוד

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]