ביום שלישי האחרון נערכה הגרלת סדר המשחקים בבניין הבורסה בתל אביב בהשתתפות נציגי 14 הקבוצות.

העונה תצא לדרך רשמית כבר ב-20 ביולי במשחק אלוף האלופים בין האלופה מכבי תל אביב למחזיקת הגביע בני יהודה. למחרת יתמודדו מכבי חיפה והפועל באר שבע. לאחר מכן ייצא לדרך מפעל גביע הטוטו 

במחזור הראשון בבית 1 בגביע הטוטו (27-28 ביולי) יתקיימו המשחקים הבאים: מכבי נתניה - הפועל חיפה, הפועל חדרה - עירוני קריית שמונה (הפועל כפ"ס תהיה חופשית).

בבית 2: הפועל ת"א - הפועל רעננה, בית"ר ירושלים - סקציה נס ציונה (מ.ס אשדוד חופשית). 

משחקי ליגת העל ייצאו לדרך בעונה הבאה ב-24 באוגוסט, כאשר 14 הקבוצות יתמודדו זו מול זו בשני סיבובים שיכללו 13 מחזורים כל אחד.

לאחר מכן תתפצל שוב הליגה לפלייאוף עליון (6 קבוצות שישחקו ביניהן במשך 2 סיבובים בני 5 משחקים כל אחד) ופלייאוף תחתון (8 קבוצות שישחקו ביניהן במשך סיבוב אחד בן 7 משחקים). 

אשדוד כאמור, תפתח את העונה במשחק חוץ מול הפועל חדרה בנתניה, ובמהלך הסיבוב הראשון תקבל לא מעט משחקי בית מושכי קהל בין היתר: הפועל ת"א (מחזור 2), הפועל ב"ש (מחזור 3), מכבי ת"א (מחזור 7) ובית"ר ירושלים במחזור ה- 13. 

לוח משחקי ליגת העל

לוח המשחקים המלא

מחזור 1 (24/8/2019) ומחזור 14 (14/12/2019):
בית”ר ירושלים – הפועל ב”ש
הפועל ת”א – מכבי נתניה
סקציה נס ציונה – מכבי ת”א
בני יהודה – קריית שמונה
הפועל כפ”ס – הפועל חיפה
מכבי חיפה – הפועל רעננה
הפועל חדרה – מ.ס אשדוד

מחזור 2 (31/08/19) ומחזור 15 (24/12/2019):
מ.ס אשדוד - הפועל ת"א
הפועל ב"ש - הפועל חדרה
הפועל רעננה - בית"ר ירושלים
הפועל חיפה - מכבי חיפה
הפועל ק"ש - הפועל כפ"ס
מכבי ת"א - בני יהודה
מכבי נתניה - סקציה נס ציונה

מחזור 3 (14/9/2019) ומחזור 16, (28/12/2019):
הפועל ת"א - סקציה נס ציונה
בני יהודה - מכבי נתניה
הפועל כפ"ס - מכבי ת"א
מכבי חיפה - הפועל ק"ש
בית"ר ירושלים - הפועל חיפה
הפועל חדרה - הפועל רעננה
מ.ס אשדוד - הפועל ב"ש

מחזור 4 (21/9/2019) ומחזור 17 (4/1/2020):
הפועל ב"ש - הפועל ת"א
הפועל רעננה - מ.ס. אשדוד
הפועל חיפה - הפועל חדרה
הפועל ק"ש - בית"ר ירושלים
מכבי ת"א - מכבי חיפה
מכבי נתניה - הפועל כפ"ס
סקציה נס ציונה - בני יהודה

מחזור 5 (28/9/2019) ומחזור 18 (11/1/2020):
הפועל ת"א - בני יהודה
הפועל כפ"ס - סקציה נס ציונה
מכבי חיפה - מכבי נתניה
בית"ר ירושלים - מכבי ת"א
הפועל חדרה - הפועל ק"ש
מ.ס אשדוד - הפועל חיפה
הפועל ב"ש - הפועל רעננה

מחזור 6 (5/10/2019) ומחזור 19 (18/1/2020):
הפועל רעננה - הפועל ת"א
הפועל חיפה - הפועל ב"ש
הפועל ק"ש - מ.ס אשדוד
מכבי ת"א - הפועל חדרה
מכבי נתניה - בית"ר ירושלים
סקציה נס ציונה - מכבי חיפה
בני יהודה - הפועל כפ"ס

מחזור 7 (19/10/2019) ומחזור 20 (25/1/2020):
הפועל ת"א - הפועל כפ"ס
מכבי חיפה - בני יהודה
בית"ר ירושלים - סקציה נס ציונה
הפועל חדרה - מכבי נתניה
מ.ס אשדוד - מכבי ת"א
הפועל ב"ש - הפועל ק"ש
הפועל רעננה - הפועל חיפה

מחזור 8 (26/10/2019) ומחזור 21 (1/2/2020):
הפועל חיפה - הפועל ת"א
הפועל ק"ש - הפועל רעננה
מכבי ת"א - הפועל ב"ש
מכבי נתניה - מ.ס אשדוד
סקציה נס ציונה - הפועל חדרה
בני יהודה - בית"ר ירושלים
הפועל כפ"ס - מכבי חיפה

מחזור 9 (2/11/2019) ומחזור 22 (8/2/2020):
הפועל ת"א - מכבי חיפה
בית"ר ירושלים - הפועל כפ"ס
הפועל חדרה - בני יהודה
מ.ס אשדוד - סקציה נס ציונה
הפועל ב"ש - מכבי נתניה
הפועל רעננה - מכבי ת"א
הפועל חיפה - הפועל ק"ש

מחזור 10 (9/11/2019) ומחזור 23 (15/2/2020):
הפועל ק"ש - הפועל ת"א
מכבי ת"א - הפועל חיפה
מכבי נתניה - הפועל רעננה
סקציה נס ציונה - הפועל ב"ש
בני יהודה - מ.ס אשדוד
הפועל כפ"ס - הפועל חדרה
מכבי חיפה - בית"ר ירושלים

מחזור 11 (30/11/2019) ומחזור 24 (22/2/2020)
הפועל ת"א - בית"ר ירושלים
הפועל חדרה - מכבי חיפה
מ.ס אשדוד - הפועל כפ"ס
הפועל ב"ש - בני יהודה
הפועל רעננה - סקציה נס ציונה
הפועל חיפה - מכבי נתניה
הפועל ק"ש - מכבי ת"א

מחזור 12 (3/12/2019) ומחזור 25 (29/2/2020):
הפועל ת"א - מכבי ת"א
מכבי נתניה - הפועל ק"ש
סקציה נס ציונה - הפועל חיפה
בני יהודה - הפועל רעננה
הפועל כפ"ס - הפועל ב"ש
מכבי חיפה - מ.ס אשדוד
בית"ר ירושלים - הפועל חדרה

מחזור 13 (7/12/2019) ומחזור 26 (7/3/2020):
הפועל חדרה - הפועל ת"א
מ.ס אשדוד - בית"ר ירושלים
הפועל ב"ש - מכבי חיפה
הפועל רעננה - הפועל כפ"ס
הפועל חיפה - בני יהודה
הפועל ק"ש - סקציה נס ציונה
מכבי ת"א - מכבי נתניה