מ.ס אשדוד נמצאת בתקופה לא קלה, הקבוצה לא מצליחה על הדשא ומתקרבת מאד לקו האדום שכבר בראשון מצפה לה הפועל רעננה למשחק תחתית חם באצטדיון הי"א, אשדוד לא ניצחה כבר 9 משחקים וזקוקה לניצחון בכדי להרגיע מעט את המערכת.

בינתיים באשדוד מתעסקים בכמה דברים במקביל, הראשון שבינהם היציאה של מאמן הקבוצה רוני אוואט לאותו הליך רפואי ממנו שבגינו עשוי להיעדר בשבוע הקרוב לפחות, מכל פעילות בקבוצה. אוואט יעביר ברביעי את האימון האחרון שלו לתקופה הקרובה. 

בינתיים לבקשת ג'קי בן זקן, צורף לצוות המקצועי מאמן קבוצת הנוער, אלי לוי וישתף פעולה עם משה אוחיון. צירופו של לוי מגיע בשל העובדה שבן זקן מאד מחזיק מלוי ומעריך את העבודה שהוא עושה בנוער וחושב שהוא יכול לתרום גם בקבוצה הבוגרת.

ואיך זה יעבוד עם קבוצת הנוער? העובדה שהנוער מתאמנים בעיקר אחרי צהריים לא אמורה לפגוע, לוי ישלב את המעבר בין שתי המסגרות עד למציאת סידור ופתרון קבוע במידה ויצטרכו. בינתיים קבוצת הנוער נמצאת בפתיחת עונה נהדרת עם 13 ניצחונות מ- 13 משחקים ומשייטת במקום הראשון.

ומה קורה לגבי ינואר והחיזוק? אז שאלת השאלות היא רועי גורדנה שנראה שבאשדוד רוצים שישאר, בן זקן ערך שיחה עם גורדנה בה העביר לו שהוא רוצה אותו באשדוד ורואה בו שחקן משמעותי.

גם אוואט אמור לקיים שיחה עם גורדנה בכדי ליישר את ההדורים ולצאת לדרך חדשה. גורדנה יהיה בסגל לקראת רעננה ואף עשוי לקבל את המקום בהרכב הפותח. 

בן זקן כנראה יגיע בתקופה הקרובה יותר לאימוני הקבוצה ויהיה נוכח בצורה יותר בולטת והוא יורגש ביום יום של הקבוצה.

אלי לוי עוזר המאמן מנחם את אספה | צילום: אורי קריספין

ובאשר לחיזוק? אז חלוצה של הכח עמידר ר"ג אדג'י הייפורד יצטרך ברגע שייפתח החלון ויחזק את החלק הקדמי. מדובר בשחקן צעיר ומוכשר שבאשדוד מייעדים לו כנראה את המשבצת של אחד משחקני ההתקפה שיעזוב, כנראה יאקוב סילבסטר. 

באשדוד יחפשו במקביל שחקן התקפה נוסף, אך יחד עם זאת ינסו לדלל קצת את הסגל בעיקר את השחקנים הצעירים כגון: נאור עבודי, רוי שפר ואוהד רבינוביץ'. מי שעשויים לקבל מקום בסגל, השם שחקני הנוער, שלו הרוש שנחשב לאחד הכישרונות במחלקה וחמזה מאוסי חלוץ קבוצת הנוער. 

בנצי מושל הפצוע ימשיך להיעדר מול רעננה. סימן שאלה קיים לגבי שיתופו של גיל כהן, שנמצא בטירונות ולא ברור אם יוכל להתאמן בסוף השבוע או להשתחרר למשחק בראשון.

צילום: אורי קריספין

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]