מ.ס אשדוד מתכוננת למשחק החשוב בשבת הקרובה (18:00, אשדוד) מול בני סכנין. משחק בין האחרונה (אשדוד) ללפני האחרונה (סכנין). נקודה אחת לטובת אשדוד מפרידה בין השתיים.

באשדוד מבינים את חשיבות המשחק, אחרי הניצחון על הפועל חיפה המגמה היא כמובן להמשיך את הרצף ולחזור לחיים בליגה. בנוסף, הפועל ת"א ורעננה ישחקו אחת נגד השנייה וארבעה מחזורים לפני הפלייאוף מדובר במחזור חשוב ביותר. 

מסגל הקבוצה לסכנין ייעדרו כנראה יואב ג'ראפי שטרם חזר לאימונים, שגם בן רייכרט ושגיב יחזקאל לא ישחקו בוודאות.

כמו כן, גם הבלם החדש זוהאן מרסיאל ייעדר, שכן הוא פצוע, הבלם ניסה לערוך מבחן כשירות, אך הוא אינו כשיר. 

מי שימשיך להדריך את הקבוצה הוא שחקן העבר משה אוחיון, שעל פי חוקי ההתאחדות יוכל לתפקד כמאמן ראשי לעוד שני משחקים בלבד, וזאת מאחר שאינו מחזיק בתעודת פרו. 

נכון לעכשיו, המועמד להתמנות לצידו של אוחיון הוא יוסי מזרחי אשר עובד באקדמיה של המועדון, אך יחד עם זאת, בקבוצה הוחלט כי זהותה של הדמות שתחבור לצוות האימון הנוכחי תתקבל בהתאם לתוצאות הקבוצה בשני המשחקים הבאים ובהתאם לסיכוייה לשרוד בליגה.

צילום: אינסטגרם

בינתיים קפטן הקבוצה, תום בן זקן עבר ניתוח לשחזור הרצועה הצולבת בלונדוןכזכור, המגן הימני של אשדוד קרע את הרצועה הצולבת במשחק הגביע מול הפועל עפולה בחודש ינואר ומאז נעדר מהמגרשים ועבר טיפולים.

כעת, הוא עבר את הניתוח הגדול לשחזורה של הרצועה הצולבת. הניתוח הוגדר כמוצלח ע"י הרופאיםבן זקן צפוי להתחיל בתקופת שיקום עוד בלונדון, לפני חזרתו לארץתקופת החלמתו צפויה להיות כ-8 חודשים.

המגן העלה לחשבון האינסטגרם האישי שלו תמונה אחרי הניתוח, שהוא מלווה ברופא ובאביו ג'קי בן זקן וכתב: "הניתוח עבר בהצלחה, תודה לכולם על הדאגה. כעת זה הזמן לעבוד קשה". 

המגן קיבל תגובות תומכות מחבריו לקבוצה ומקולגות מהעולם הכדורגל ביניהם אבי ריקן, ניר ביטון וגדי קינדה.