משפחת ארי נשר תובעת את יצחק אספה, כפיר דור עורך דינו לשעבר תובע את מ.ס אשדודפרשת יצחק אספה ממשיכה לעורר הרבה חדשות. נודע כי משפתחו של הנער ארי נשר ז"ל הגישה תביעה כנגד שחקן מ.ס אשדוד יצחק אפסה בכ-2.5 מיליון ש"ח. כמו כן, עו"ד לשעבר של אספה כפיר דור תובע את אשדוד על אי תשלום שכרו

שחקן מ.ס אשדוד יצחק אספה מחכה לגזר דינו בעוד כחודשיים, בינתיים הוא נאלץ להתמודד עם עוד כמה צרות. אחת מהן היא תביעת משפחת נשר. 

לבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגשה ביום ראשון תביעה נגדו מטעם עזבונו של הנער ארי נשר ז"ל שנהרג בתאונה כתוצאה מפגיעתו של אספה עליה הורשע בגין הפקרה.

התביעה הוגשה גם נגד איילון חברה לביטוח ו"קרנית"- הקרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים. מדובר בתביעה אזרחית נזיקית בה דורשים פיצויים בגין נזקי גוף ומבקשים סכום של כ- 2.5 מיליון ש"ח בגין נזק מיוחד.

מדובר על תביעה אזרחית וקשה במיוחד, מצד הוריו של ארי נשר ז"ל, שנהרג בתאונת הפגע וברח בה היה מעורב שחקנה של מ.ס אשדוד.

צילום: איציק בלינצקי, באדיבות אתר ONE

כזכור, לפני כשנה אספה היה מעורב בתאונת "פגע וברח" בה נהרג נשר ז"ל. בספטמבר האחרון, הורשע השחקן בעבירה אחת של הפקרה וסעיף עבירה נוסף של שיבוש הליכי חקירה.

מנגד, זוכה השחקן מעבירות של נהיגה בשכרות ונהיגה במהירות מופרזת מחמת הספק. שלב הטיעונים לעונש יחל בינואר הקרוב.

במקביל להליך הפלילי, הורי הנער, אבי ואיריס נשר, הגישו תביעה. כתב התביעה עוסק בעתידו המבטיח של ארי בתחום הקולנוע שנגדע בטרם עת וסכום התביעה כולל בתוכו סעיף של "נזק מיוחד" הכולל הוצאות קבורה, מצבה, לוויה, אזכרה.

וכן, בעיקר, סעיף "נזק כללי" הכולל הפסד שכר לעיזבון ממועד פטירתו ועד מועד גיוסו הצפוי לצה"ל, פיצוי עבור הפסד כושר השתכרות לעיזבון בשנים האבודות ופיצוי עבור הפסדי פנסיה בשנים האבודות.

מטעמו של עורך דין ויינברג, המייצג את התביעה, נמסר כי מטרת התביעה היא קודם כל לעורר מודעות ציבורית לתהליך המתמשך, המסוכן וההרסני שבו אישי וגופי ציבור מפגינים זלזול מוחלט בהכרעות רשויות החוק בישראל.

במקרה זה, קבוצת הכדורגל א.ס אשדוד – האמונה לא רק על נצחונות על כר הדשא אלא גם על תפקוד כגורם חינוכי בקהילה – מאפשרת מזה תקופה ארוכה לעבריין המורשע בעברות חמורות, יצחק אספה, לשחק מדי שבת מול קהל הכולל, בין השאר, בני נוער רבים.

את כספי התביעה יש בכוונת המשפחה לתרום לרכישת אמבולנס מציל חיים עבור מד"א, והקמת קרן תמיכה בקולנוענים צעירים שיבטיחו את המשכיותו ועתידו של הקולנוע הישראלי.

עו"ד כפיר דור (צילום: שחר גרוס, באדיבות אתר ONE)

בנוסף, עורך דינו לשעבר של אספה, כפיר דור הגיש תביעה כגד מ.ס אשדוד בדבר אי תשלום שכרו על ידי המועדון. 

עו"ד דור הגיש את תביעתו בשל הלנת שכר במשך שנה שלמה בעודו מייצג את אספה בתיק תאונת הפגע וברח שהתרחשה בחודש אוקטובר אשתקד וכעת דורש בתביעתו שכר טרחה בסך 196,655 שקלים. 

ההגנה בתביעתו של עורך הדין כפיר דור כנגד מועדון ספורט אשדוד, ג'קי בן זקן ויצחק אספה הוגש היום (ראשון) לבית משפט השלום באשדוד על ידי עורך הדין ארז צ'צ'קס בפני השופטת רוני סלע.

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה