משבר הקורונה פוגע כמובן גם בענף הספורט, כאשר עונת הכדוריד בדרכה לביטול באופן סופי. 
בימים האחרונים הודיעו רוב הזרים של הקבוצות כי ברצונם לעזוב את הארץ ולחזור למדינות מהם הם מגיעים. בקבוצות הודיעו על כך לאיגוד, שהחליט להיות הראשון בין ענפי הכדור שמאפשר לשחקניו הזרים לעזוב. 
"לאור הנחיות משרדי הבריאות, התרבות והספורט בדבר חובת הפסקת כל פעילות הספורט (משחקים ואימונים), ולאור אי הוודאות באשר לטיסות והאפשרות של סגר כללי במדינה, כמו גם בקשות של שחקנים ושחקניות זרים לחזור לארצותיהם, החליטו ראשי קבוצות ליגת העל, הלאומית וליגת הנשים בכדוריד לאפשר לכל אותם שחקנים ושחקניות זרים לשוב לארצם באופן מיידי", נמסר בהודעת האיגוד לקבוצות.
צילום: הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד
"בימים הקרובים, איגוד הכדוריד יבצע הערכת מצב בהתאם להנחיות משרדי הממשלה, ובהתאם יתקבלו החלטות האם ומתי יהיה ניתן לחדש את הפעילות בעונה הנוכחית, או לסיים את עונת המשחקים".
הפועל אשדוד אמורה הייתה להיות חלק מחגיגת גביע המדינה ביום שלישי הקרוב, כאשר הייתה צריכה לשחק באולם ברעננה מול מכבי ראשל"צ, מה שכמובן לא יקרה.  
כעת, בלי שחקני החיזוק, גם אם המצב ייפתר, נראה כי יהיה קשה להחזיר את הגלגל לאחור ולהמשיך בעונה. בסיטואציה הזאת באיגוד יצטרכו להחליט האם הם מסיימים את העונה בלי אלופה, יורדות ועולות, או מכריזים על אלופה וכו' על פי מצב הליגה הנוכחי (מכבי ראשל"צ ראשונה, דימונה, שכבר איבדה סיכוי להישרדות תרד). 

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]