משחקה של עירוני אשדוד במוצ"ש האחרון באצטדיון ברובע ב' באשדוד (סינטטי) במסגרת ליגה ב' מחוז דרום ב', גרר ריקושטים גדולים לאחר המשחק. 

הצהובים שהגיעו למשחק מהמקום השני, רגע לפני משחק העונה בשישי (14:00) מול קרית מלאכי, קיוו לעבור משחק בית קל לכאורה מול בית"ר קרית גת, אלא שהתוצאה המאופסת בסיום שגררה איבוד נקודות שיכול מאד לחבל בסיכויי הקבוצה לעלות לליגה א' בתום העונה.

עירוני ירדה בעקבות ההפסד למקום השלישי בטבלה במרחק של 2 נק' מהמקום הראשון ממנו עולים אוטומטית לליגה א'. 

אלא שלאנשי עירוני אשדוד היו טענות קשות מאוד כלפי צוות השיפוט. בסרטון ערוך שהוציאה הקבוצה הם מראים את כל טעויות השיפוט לכאורה מבחינתם. לשופט המרכזי במשחק קראו שוהם אורינג.

צילום: מוטי קדוש, עירוני אשדוד

אגב בעירוני אשדוד מדגישים: "אין לנו שום טענות כלפי אנשי קרית גת, הלוואי וכל הקבוצות יבוא לשחק ספורטיבי וילחמו כמו קרית גת, הטענות הן אך ורק כלפי צוות השיפוט במשחק".

המאמן שי מאור אמר השבוע: "אף פעם לא דיברתי על שיפוט, אני לא רוצה לדבר על שיפוט ומעדיף להתעסק במה שקורה בכר הדשא.

אבל יש סרטון ויש תמונות ואני לא מדבר על טעויות השיפוט שהכריעו את גורל המשחק, אלא על בריאות השחקנים.

לא יכול שנשלח שופט שנתון 2002 למשחק כזה, והוא מאבד שליטה במשחק ונותן לקבוצה היריבה רישיון להרוג שחקנים. כדאי שההתאחדות תיתן את הדעת ותתחיל להתייחס לליגות הנמוכות ברצינות ותשלח צוות שיפוט ראוי.

אני רוצה לציין שהפעם זה נפל על עירוני אשדוד, אבל בשאר המשחקים זה נופל על קבוצות אחרות וחבל שלא לוקחים את הליגות האלה ברצינות יותר בנושא השיפוט.

לשמחתי והרבה תודה לאנשי המדיה של המועדון, אפשר לראות את הדברים, והתמונות והסרטונים מדברים בעד עצמם".

אוהדי קבוצה נוטספים הגידלו וטענו שמדובר" בשופטים באדום 2 וצריך את ויצמן יער שיחקרו. "אם בעתיד נשמע על מכירת משחקים, או דברים לא כשרים לכאורה, שכולם יזכרו גם את המשחק הזה", אמרו אוהדים בצהוב השבוע. 

צפו בסרטון והחליטו בעצמכם: