שוב לא שקט בקבוצת אדומים אשדוד שנראה שאין אצלה יום רגוע. בימים האחרונים חרושת שמועות מציפה את הקבוצה, בעקבות חשדות על מכירה לכאורה של משחק.

כזכור, בשבת האחרונה הפסידו האדומים תבוסה צורבת 6-0 מול מ.ס כפר קאסם במה שנראה כמו תוצאה לא הגיונית, אחרי 1-0 במחצית.

המשחק עצמו הוגדר על ידי אנשי המועדון "כלא קשור לכדורגל" וראשי הקבוצה החליטו לבצע בדיקת פוליגרף לכל השחקנים. 

בעל הקבוצה, רוני חג'ג', לא נשאר אדיש להאשמות הקשות ושלח את יו"ר המועדון, מירב עייש, לבשר לשחקנים על ההחלטה להעמיד את הקבוצה כולה לבדיקות פוליגרף. הבדיקות החלו היום (שני) ויימשכו כיומיים, כאשר כל שחקני הקבוצה צפויים להיבדק. 

אדומים מול כפר קאסם

השחקנים מצדם אמנם נפגעו מהבעת אי האמון, אך גם שמחו בעובדה שהקבוצה כולה נשלחת להיבדק: "במ.ס אשדוד שלחו רק את השחקן החשוד לבדיקות, דבר שהביא פחות או יותר לחשיפתו ולהכתמת הקריירה שלו", הסביר אחד השחקנים, "אנחנו שמחים שלא מפנים אצבע מאשימה כלפי שחקן אחד וננקה את שמנו כקבוצה".

עמוס וזאנה, מאמן הקבוצה, אמר בנושא: "בתור איש מקצוע ומאמן אני נוטה להאמין שהשחקנים שלי נקיים מכל חשד. קורה שמפסידים בתוצאה כזאת גבוהה, זה קרה בעבר, בליגות הנמוכות והגבוהות כאחד.

זה כואב, אבל יש לנו קבוצה טובה עם שחקנים טובים, אנחנו לא סתם בפלייאוף העליון. לא הגענו לאן שהגענו במכירת משחקים ואני מקווה שזה יחלוף בדיוק כמו שהגיע". 

באדומים אשדוד הגיבו: "בעקבות משחק במסגרת המחזור ה26 נגד כפר קאסם בשישי האחרון קיימת חרושת השמועות בקרב תקשורת, אוהדים וקבוצות מתחרות נוספות.

הנהלת מועדון האדומים יזמה בדיקת פוליגרף כחלק מתהליך שינוי ניהולי בו המועדון שואף להיות מועדון מקצועי וזאת ששמועות ומקרים מסוג כזה לא יהיו קשורים אלינו לא היום ולא בעתיד.

הנהלת מועדון האדומים החליטו לשלוח באופן גורף את כלל השחקנים וזאת כי אינם חושדים כלל בשחקן כזה או אחר וכי אנו מקווים שלאחר הבדיקה שאותה אנחנו יזמנו נוכל להפריח את חרושת השמועות ולטהר את שמנו הטוב כמועדון שנבנה, מעבר למקצועיות, על ערכים ויושרה שהם נר לרגלינו.

הבדיקה אותה יזמנו נעשתה בשיתוף פעולה מלא מול סגל השחקנים שלנו והוסבר באופן דיי ברור שהבדיקה אותה אנו מבקשים לבצע היא במטרה אחת בלבד כדי שיבינו כולם באופן חד משמעי התקשורת, האוהדים וקבוצות מתחרות כי בעניניים שכאלה מועדון האדומים לא מעביר על סדר היום וששמנו הטוב והאמינות המקצועית חשובים לנו יותר מכל תוצאה ומיקום בטבלה.

אנו נסיים את כל הבדיקות הדרושות ונגיב בהתאם".

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]