הטירוף האדום. תכונה גדולה מאד בקרב אנשי אדומים אשדוד. כבר הרבה מאד זמן לא הורגשה תכונה כזאת לקראת משחק.

אחרי 30 מחזורים בעונה הסדירה, בסיומם סיימה הקבוצה במקום ה- 4, תתחיל אשדוד את מאבקי הפלייאוף, בתקווה אולי להשלים את הנס ולעלות בסיום לליגה הלאומית.

שלב הפלייאוף בליגה א' ייצא לדרך מחר (שישי, 15:00) עם חצאי גמר המחוזות, מהם תעפלנה שתי קבוצות לגמר הדרומי ושתי קבוצות לגמר הצפוני.

צילום: מדיה האדומים

מנצחות הגמרים האזוריים תתמודדנה ביניהן לאחר מכן במשחק אחד על הזכות להיות נציגת ליגה א' במבחנים מול הקבוצה שתסיים במקום ה-14 בליגה הלאומית, אז כבר ייערכו המפגשים בשיטת בית וחוץ.

סך הכול, קבוצה שרוצה להעפיל מהפלייאוף הזה לליגה הלאומית, תצטרך לעבור לא פחות מחמישה משחקים.

כאמור, זה מתחיל בשישי הקרוב (15:00) במגרש בראשל"צ במשחק הראשון מול מכבי שעריים שסיימה שלישית. 

שעריים ויתרו על יתרון הביתיות כשהעבירו את המשחק לראשון לציון, ובשני הצדדים מצפים לכ-3,000 צופים שיגיעו לחצי הגמר באצטדיון הברפלד.

רק לפני שבועיים שעריים גברה על אדומים אשדוד 1-0 במגרשה הביתי ברחובות בעונה הסדירה. 

באדומים אשדוד בטוחים שהקבוצה שנבנתה בקיץ ובמהלך העונה בנויה בדיוק למשחקים כאלה, עם שמות כמו עידן שריקי, שלומי ארבטיימן, אבירם ברוכיאן ורחמים צ'קול האדומים בהחלט יכולים לעשות את זה. 

בשעריים משחקים שחקנים כגון: רן בן שמעון, רביד אשר, אסף חקאק, אושרי טוויל, טל משען, רז מזרחי דורון רוזנקביץ המנוסה והמצוין אך מעל כולם מלך שערי הקבוצה, תום מדהלה, עם 11 כיבושים העונה.

צילום: מדיה האדומים


באדומים בונים בעיקר על עידן שריקי שנמצא בכושר נהדר והרשית עד כה 19 פעמיים בליגה, הבעיה של עמוס ואזנה היא עמדת השוער שדין גל הפצוע גמר את העונה ובשער משחק מתן סילברה שהוא שוער טוב, אך פחות מנוסה.

בקרב שחקני הקבוצה ואנשי הקבוצה בטוחים שניתן לעשות את זה, לאורך כל השבוע העלו בקבוצה סרטוני מוטיבציה ומקווים שהדבר ישפיע והשחקנים יגיבו בהתאם. 

צילום: מדיה האדומים