המשכיות באלופה הפועל אשדוד בכדוריד. המקשר הגרמני הנהדר, גאבור לנגהאנס, האריך את חוזהו באדומים של אולג בוטנקו.

לנגהאס מצטרף לשבוע טוב עבור אשדוד אחרי שכבר הודיעו בתחילת השבוע על החתמתו של מקשר נבחרת ישראל, ניבו לוי. אשדוד אמנם איבדה השבוע את דור קלדרון ושרון שלם, ששבים מהשאלה לשורות מכבי ראשל"צ, אך היא הצליחה לשמור על מרבית שחקניה הבכירים, בהם השוער המצטיין טומיסלב סטויקוביץ', שי הרשקוביץ, טל הרשקוביץ, עומרי קושמרו, האחים יוסי וישראל ביטרמן, וצעירי הקבוצה המוכשרים.

הכוכב העולה שלה, אדיר כהן, נמצא בהתרשמות בשווייץ ועשוי לעזוב, לאחר שיותם טל והשוער תום שם טוב כבר חתמו בהפועל ראשל"צ. את שם טוב יחליף השוער אורון ברגיל, שמגיע מחולון.

צילום: הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד

מהמועדון נמסר: "ממשיכים לעבוד בשיא המרץ. אלופת המדינה ממשיכה בהכנות לעונה הבאה .לאחר שנפרדנו מחלק מגיבורי הזכייה באליפות והארכת חוזים ליוסי ביטרמן ,ישראל ביטרמן, עמרי קושמרו, טומיסלב סטויקוביץ וטל הרשקוביץ המשכנו את חיזוק הקבוצה ע״י החתמתם של ניבו לוי ואורון ברגיל וכן הבטחת מקומם של שחקנינו המקומיים מתן כהן, אור פרקש, שון ריבקין ועמית ישראל בקבוצה בעונה הבאה.

כמו כן אסף בן גוזי ושי הרשקוביץ ימשיכו עם הקבוצה בעונה הבאה. גולת הכותרת של קיץ זה – שובו של המקשר הגרמני המצויין גאבור לנגהאנס לעונה נוספת לאחר עונת בכורה מצויינת בישראל".