התקופה הלא טובה במ.ס אשדוד נראית גם מחוץ לדשא. אחרי ההפסד לבני יהודה והמחאות של האוהדים כלפי אוואט, החליט ג'קי בן זקן לעשות "סדר" עם קנס לכל הקבוצה.

לטענת בן זקן יותר מידי דברים יוצאים לאחרונה מתוך חדר ההלבשה והקבוצה לתקשורת, כולל עיסוק בעתיד המאמן, מה שנמאס לו והוא החליט על קנס קולקטיבי לכל הקבוצה.

לפני כחודש, ערך בן זקן שיחה עם השחקנים ובה ניסה להרגיע את המערכת ובעיקר להעניק גיבוי לאוואט והצות וכן לנסות להסביר לשחקנים את המצב, השיחה עזרה לתקופה קצרה, אלא שבמהלכה גם הבהיר בן זקן מהדלפות ואמר שאם הנושא יחזור ינקוט בצעד של קנס.

כאמור, אחרי ההפסד ולא רק בעקבותיו אלא בעקבות כל "רעשי הרקע" מסביב לקבוצה, החליט בן זקן לקנות את השחקנים באופן גורף.

הקנס משתנה בהתאם לשכרם של השחקנים, כשמי שמרוויח מתחת לעשרת אלפים ש”ח, יקבל קנס של 1,000 ש”ח, ואילו שחקנים המשתכרים בסכום הגדול מעשרת אלפים ש”ח ייפרדו מ-2,000 ש”ח במשכורותיהם.

בינתיים כחלק מהתכנון הראשוני, יצאה הקבוצה לחופש ותחזור לאימונים רק ביום ראשון הבא, מה שמקווים שייתן לקבוצה ולשחקנים קצת זמן התרעננות לקראת חידוש האימונים.

צילום: אורי קריספין

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]