ג'קי בן זקן ומ.ס אשדוד מראים שוב בפעם המי יודע כמה שבכל הקשור לעסקאות, בעיקר עסקאות מכירה הם יודעים את העבודה.

קשר בית"ר ירושלים ואקס מ.ס אשדוד, גדי קינדה נמצא על סף סיכום לארבע שנים בקבוצת קנזס סיטי מליגת ה-MLS ויעזוב את בית"ר ירושלים בימים הקרובים.

סכום הרכישה יעמוד על 3.7 מיליון דולר והשחקן ישתכר כחצי מיליון יורו בכל אחת מארבע השנים שלו בארה"ב.

הקשר בן ה-26, שנמצא בעונת השיא בקריירה שלו עם שבעה שערי ליגה עד כה החזיק גם בהצעה מאירופה ועורר עניין בקבוצות נוספות ב-MLS האמריקאית, כשמי שמחליט לאן יעבור הם מ.ס. אשדוד וג'קי בן זקן.

כזכור, אשדוד מכרה לבית"ר ירושלים מחצית מכרטיסו של קינדה לפני כשנה תמורת מיליון יורו, והכניסה להסכם סעיף המקנה לה את הזכות לקבוע בלעדית את המכירה הבאה, כל עוד הסכום יעלה על שני מיליון יורו. במקרה כזה, בית"ר תקבל את מיליון היורו שהשקיעה ויתרת הסכום תתחלק בין שני המועדונים.

קנזס סיטי, שלא העפילה לפלייאוף וסיימה במקום ה-11 באזור המערבי, ביצעה לפני יומיים עסקת ענק כאשר רכשה את החלוץ המקסיקני אלן פולידו ביותר מ-10 מיליון דולר.

כבר אתמול אחר הצהריים הגיע דודו דהאן למשרדי בית"ר בבית וגן ונפגש עם משה חוגג כדי לדון בפרטי העסקה. בבית"ר עודכנו על כל הפרטים, הסכומים, אופן התשלום וחוזהו העתידי של קינדה ולאחר מכן אמרו: "זה מעבר לכך שאין לנו שום סיי, מדובר פה בתנאים שיסדרו את קינדה בחיים ואנחנו לא צריכים לעצור אותו".