עירוני אשדוד נמצאת עמוק בתוך ההכנות לעונה הקרובה, הקבוצה בונה ומכינה את הקבוצה לעונה הקרובה, אך נראה שהיא עלולה להיתקל בקשיים שכן הספונסר המרכזי שלה שהגיע רק בקיץ האחרון, שמעון אוחיון עשוי לעזוב.

אוחיון היגע בקיץ הנוכחי בתיווכו של חבר ההנהלה והאוהד יעקב קראדי, השקיע לא מעט כספים בשלב הראשוני אבל כרגע נראה שהוא בדרכו החוצה והצהובים יצטרכו למצוא תחליף אחר.

בפוסט שהעלה אוחיון עבור אוהדי עירוני הוא כתב: "אוהדי עירוני היקרים, ברצוני להודיעכם כי אני נאלץ להודיע על חזרתי מהסכם האימוץ שנחתם עם הקבוצה. הסיבה לכך נעוצה באירוע אישי בלתי צפוי שמונע ממני בשלב זה לתמוך כלכלית במועדון שאני כל כך אוהב.

צילום אורי קריספין

לשמחתי הצלחתי לשפץ ןלחדש את חדר מועדון הקבוצה בעשרות אלפי שקלים וזוהי תרומתי הצנועה לעת עתה. כאדם עם עקרונות ובעיקר כאוהד הקבוצה חשוב לי לפנות אליכם ולבקש את הבנתכם.
חשוב לי שתדעו שהודעה זו נכתבה בצער רב וכאב אישי גדול. ברצוני להודות להנהלת הקבוצה על התמיכה וההבנה.

כולי תקווה כי בעתיד אוכל לשוב להשקיע בקבוצה ולתרום להצלחתה. מאחל הצלחה רבה לקבוצה ולאוהדים המסורים בשנה הקרובה".

בעירוני אישרו את עזיבתו של אוחיון ומודים שאכן ישנה אי בהירות סביב נושא התקציב לעונה הקרובה, אבל כבר בימים הקרובים תתקיים ישיבת הנהלה בנושא ויתקבלו החלטות.

מי יודע, אולי הסולחה המדוברת שהייתה או לא הייתה בין שי אבו ואספורמס תחזיר את אבו לתרום חלק מהסכומים המדוברים. 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]