בלמה של מ.ס אשדוד, עוביידה חטאב, שהיה צפוי להיכנס למאסר בן 15 חודשים ביום ראשון הקרוב, קיבל בשורות מעודדות היום (רביעי), כשנודע לו שבקשתו לדחיית מועד הכניסה לכלא אושרה, והוא יתחיל לרצות את עונשו ב-30.5.

ההחלטה מגיעה לאחר שעורך דינו, אביגדור פלדמן, הגיש בקשה לדיון חוזר בהרכב מורחב של שופטים, חמישה ומעלה, על מנת לשנות את פסק הדין אותו קיבל חטאב בחודש שעבר. משעדיין לא נקבע מועד הדיון, הסכים בית המשפט העליון לדחות את מועד ביצוע העונש.

כזכור, לפני למעלה מארבע וחצי שנים, חטאב היה מעורב בתאונת "פגע וברח" בה נדרס אדם למוות בכביש מהיר.

מאז, הוכח בבית המשפט המחוזי בנצרת כי לא ניתן היה למנוע את התאונה וכי לא היה ביכולתו של חטאב לסייע לאותו אדם, לאחר שנדרס על ידי רכבים חולפים שנסעו אחריו. השחקן, נידן לשישה חודשי עבודות שירות.

לפני חודש ימים, התקבל ערעור המדינה לבית המשפט העליון בטענה לקלות העונש ובקשה להחמרתו וחטאב נידון מחדש ל-15 חודשי מאסר בפועל, אותם צפוי היה להתחיל לרצות ביום ראשון הקרוב.

צילום: אורי קריספין

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]