קבוצת אדומים אשדוד מצמרת ליגה א' בדרך כנראה לאחד השינויים שעשויים לשנות את עתיד המועדון הצעיר.

הקבוצה שנתמכת מאז הקיץ האחרון בידי איש העסקים רוני חג'ג' הולכת לצעד של העברת 100 אחוז מזכויות הניהול לחג'ג' עצמו על פי דרישתו.

כאמור, בשבוע שעבר התפרסמו ידיעות בדבר דרישתו של חג'ג' לקבל 100 אחוז מזכויות הניהול, אחרת הוא מסיר את תמיכתו בקבוצה. משכורת אוקטובר טרם שולמו והלחת בקבוצה גבר.

חג'ג' דרש מאנשי העמותה להעביר אליו את הזכויות ושלמעשה הוא יהיה הבעלים היחיד של הקבוצה. חברי העמותה ברשות נעם פרקש, נדב חסן ומלכי אינג'ר התנגדו למהלך, אך נדמה שבימים האחרונים הם הבינו שללא הכסף של חג'ג' הסיכוי של הקבוצה להתנהל בתקציבים הנוכחיים הוא אפסי.

צילום: רז בנימין, מדיה האדומים

חג'ג' עצמו מעבר לישיבות ההנהלה, הדרישות שהציג, האולטימטום לגבי הכסף, רוצה להמשיך ולשלוט בקבוצה, לחזק אותה ולהצעיד אותה לדברי מקורביו לצמרת הכדורגל הישראלי. 

עבור חברי העמותה הנוכחיים מדובר בהחלטה קשה ולא שפוטה כלל, הם הקימו את הקבוצה מאפס, אספו תרומות ויודעים שגם ללא חג'ג' יצליחו לקיים את הקבוצה, אך בתקציב הרבה יותר קטן. 

כרגע נראה שאם עוד הייתה התלבטות, נראה שחג'ג' בדרך להשלמת המהלך. 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]