מ.ס אשדוד החתימה את אבי בוחבוט כמאמן עם תעודת פרו שהגיע בכדי לעזור למשה אוחיון ואשדוד ובעיקר לאפשר לאוחיון להמשיך לעמוד על הקווים. 

בוחבוט דיבר במסיבת עיתונאים שקיימה הקבוצה לקראת המשחק הקרוב בראשון מול ק"ש (19:00), על עתידו, שילוב הפעולה עם אוחיון והצוות והעתיד. 

על חלוקת התפקידים בינו לבין אוחיון אמר בוחבוט: "אני חושב שזה ברור, קודם כל אני חושב שמה שעשה משה אוחיון והצוות שלו במשחקים שהיו גם של הפועל חיפה היה כבר שיפור וגם עם סכנין ואין ספק שהוא הביא שינוי גדול.

אני בא להיות תוספן של דלק עם מלא אנרגיות, עם שחקנים מלאי תשוקה, אנחנו נעבוד בשיתוף פעולה מלא ואני לא רואה בזה שום דבר פסול, אני חושב שמשה הוא קודם כל אדם מצוין, מלא בכדורגל ומלא בעוצמות.

מדברים באותה השפה ואני חושב שגם הבחירה שישבנו בתחילת השבוע לפני החתימה שלי, אני חושב שהחיבור היה בנינו מצוין ואני לא רואה בזה משהו שהוא ללא הצלחה, מאמין שנצליח לעבוד בשיתוף פעולה יחד עם הצוות המדהים שיש פה".

אבי בוחבוט במדי אשדוד, (צילום: מ.ס אשדוד)

על שאלת הפרו והעובדה שהוא מגיע בגלל התעודה אמר בוחבוט: "בואו נשים את הדברים על השולחן, כל מאמן שהיה מגיע לפה ואני ביניהם, באים לפה בשביל תעודת פרו, כי יש תעודת פרו, יש תקנון ואנחנו נדאג לכבד אותו.

אני נבחרתי מבין רבים שהיו ואני יודע שהיו רבים, ישבתי עם הבעלים ג'קי בן זקן מעל שעתיים וכנראה שהרשמנו אחד את השני, כולל את משה ויש לי תעודת פרו, אני לא רק אימנתי בליגות הנמוכות".

“אימנתי בליגה לאומית הרבה שנים את מכבי באר שבע, הפועל בת ים, הייתי בצוות מקצועי רחב כל הזמן, הפועל אשקלון יחד עם שרון אביטן, עשינו דבר מה, כברת הדרך שלי בתהליך האימון הוא משנת 96'.

שחקנים רבים אימנתי וטובים, פה באשדוד גם כן אימנתי שחקנים כמו יאיר אזולאי, משה אבוטבול, מאור זוהר, זוהר חוגג ועוד, זרים עברו אצלי, אני לא רואה בזה משהו שאני לא עם ניסיון או משהו כזה, דווקא אני מביא את הניסיון שלי ואני אהיה אפילו חוצפן ואגיד שאני חושב שלמשה מה שמתאים זה אחד כמוני כי אני לא מנסה לגנוב שום הצגה.

אני לא מנסה לקחת לאף אחד ולחפור לו, אני חושב שמשה יעבור איזשהו הליך מצוין כי אני רואה שיש בו המון ידע בכדורגל ואני סבור שאנחנו ביחד יכולים לעשות את הדבר ולהגיע למטרה ולהשאיר את אשדוד בליגה וזאת המטרה שלנו".

על האני מאמין שלו סיפר בוחבוט: "לשחק כדורגל חיובי, טוב ולא רובוטי, אני חושב שבאיזשהו מקום עצרתי בכדורגל כל מי שמכיר אותי וכל מי שעבד איתי הוא ראה חופש באימון.

את הדברים הטובים שהשחקן יכול להביא במגרש, לקחת את הכדור ולשים אותו ברשת, לא מדע מסביב ואני לא מתחבר לכל הדברים האלה. 

נכון, צריך גם את זה, הכדורגל שלי זה להביא את השחקן לרמה שאני אגע בו בכל מה שיהיה לו טוב על מנת להגיע למשחק ולתת מאה אחוז מחויבות ולהביא את הכדור לתוך הרשת, כי בלי זה לא מאמן כזה או אחר יכול לעשות איזו קריירה.

אני מאמין בכדורגל החופשי, בכדורגל המודרני, כדורגל שמחפש ללכת קדימה, כמו שראיתי בשני המשחקים באשדוד, זה הכדורגל שאני אוהב לראות".

הביקורת והעבודה עם אוחיון: "אני אעבוד עם משה אוחיון בצורה מצוינת והוא איתי, אנחנו לא באים לקחת לאף אחד שום דבר, לא נחרוג מהתקנון.

נעשה בדיוק מה שמתבקש, גם ההנהלה ביקשה שיחתימו אותי, הם אמרו לי בדיוק את אותם הדברים, אנחנו לא נחרוג משום דבר, אנחנו עושים מזה דרמה יש פה מאמן כדורגל שעשה מה שמאמנים אחרים שהיו פה לא עשו, זה לא רק שני הניצחונות, זה הכדורגל המשוחרר שהילדים באשדוד משחקים.

אני מזמין אתכם לחדר ההלבשה ולאימונים ותראו את השחקנים מלאי אנרגיות ותשוקה, מלא זיקה להצליח חופשיים, ללא משקולות, לא מפוחדים וזה יאמר לזכותו של משה שעשה את זה ואם אני בא להתחבר לדבר כזה כי זה המוטו שלי אז זה יכול להצליח.

מי יהיה ומה יהיה אני לא מחפש שום דבר, עברתי את זה, נכון לא הרבה מכירים אותי, עבדתי עם כל המאמנים בליגת העל מבחינת כדורגל".

עוד הוסיף המאמן: "אני אף פעם לא אוהב להסתכל מה יש אצל היריבה השנייה, אני חושב שבאשדוד יש שחקנים מעולים, אני אחזור למשה ואני אגיד שהוא ידע איך לשחרר אותם, איך לגרום להם להביא את הדברים מהבית שיעשו את הדברים בלי פחד.

לקראת ק"ש אמר בוחבוט: "אנחנו מכבדים את כולם, בקריית שמונה יש מאמן מצוין, אני מכיר אותו ויצא לנו לשחק אחד נגד השני בליגה הלאומית.

קבוצה מעולה כמו כל הקבוצות, הסגל שלנו הוא ללא ספק סגל טוב עם זרים טובים, צוות מנצח, יש 30 נקודות בקופה יחד עם הפלייאוף ואנחנו נדע לעשות את זה צעד צעד עם נחישות, הרבה עבודה ועם המון מחויבות".

מי יעמוד על הקווים במשחק הקרוב ומי יקבל את ההחלטות במשחק: "אנחנו נראה את עצמנו מוכנים ובאים לנצח, בסך הכל אנחנו הולכים להביא רק עוד שתי נקודות כי נקודה בכיס יש לנו, מי יהיה על הקווים ומי ינהל את המשחק.

משה יכול לנהל את המשחק הקרוב מול ק"ש, ההנהלה תבדוק, אם נצטרך אני אעמוד על הקווים ואם לא נצטרך אז זה, אני מאמן מאוד דומיננטי, זאת אומרת גם אם אני לא על הקווים אז אני מפריע ויודע להגיב טוב, יהיה בסדר, אנחנו נטולי אגו, הכל יהיה טוב".