חיי המשפחה תהפכו לאחר ששריפה כילתה את ביתם. הם נותרו כמעט חסרי כל. ללא בית, ללא ביגוד, ללא מקום בו יוכלו אפילו לנקות את פיח השריפה מגופם אחרי היום הקשה בחייהם. 

אבל הישראלי היפה לא נשאר אדיש לפרסומים על המשפחה שאיבדה כמעט הכל וניצלה בנס מהלהבות. זה התחיל במנכ"ל מלון לאונרדו באשדוד, קובי הצואל, שראה את הפרסום ומיהר ליצור קשר עם המשפחה. מאז אתמול בערב המשפחה מתארחת במלון כולל ארוחות ושני חדרי שינה צמודים. מדובר בשבע נפשות שלא ידעו היכן יבלו את הלילה, והמעשה המהיר של קובי, בלי יותר מידי עיכובים ושאלות, הציל אותם מלילות ברחובות.

אחרי שהטלפון של טליה אבוחצירא לא הפסיק לצלצל בעקבות הפרסום באשדוד נט ופוסטים שהעלה איציק איטח כאשר הרבה מאוד אנשים טובים התקשרו והתעניינו בשלום המשפחה וביקשו לסייע, כל אחד כפי יכולתו. אחד תרם סלון, אחר תרם מיטות, כלי מטבח, ציוד חשמלי ועוד. עם ישראל חיבק את המשפחה שאיבדה את הכל.

יניב חדד, הבעלים והמנכ"ל של רשת האופנה סלקשיין, ראה את התמונות והוידאו ודמעות ירדו מעיניו. "החלטתי להרים את הכפפה ולהרתם למען המשפחה. אני חושב שזו חובתינו כחברה לעזור, במיוחד במצבים כאלה, שלצערי מתרחשים על בסיס יומי. אנחנו בסלקשיין, ביודעין ולעיתים באי יודעין נרתמים למען החברה ועוזרים בכל מה שניתן ללא הבדל בין דת גזע או לאום. רואה בזה שליחות אישית", אמר חדד לאשדוד לאחר שתרם למשפחה שובר מתנה בשווי של 1000 ש"ח

הדירה השרופה ברחוב הרב מימון

יממה וחצי אחרי השריפה, פגשנו את טליה, שהתגוררה בבית שנשרף עם ילדיה, אמה ואחיה. "אני רוצה להודות לכולם, כזה חיבוק גדול מעם ישראל", אמרה טליה בהתרגשות. טליה סיפרה כי במשך כל היום ליוו את המשפחה עובדי הרווחה של עיריית אשדוד ואף סייעו במציאת פיתרון בדירה חלופית מול עמיגור. "מחר בע"ה נקבל מפתחות", אמרה טליה, ששוב ושוב לא הפסיקה להודות לכולם על כל העזרה.