רגע לפני שנתחיל, כדאי להבהיר כי הספרים והסרטים שיצאו לאחריהם הם גרסה "עדינה" ואולי אירוטית יחסית לסצנה האמיתית של חובבי ה'סאדו- מאזו' ועדיין, יש כמה חוקים מאוד ברורים בכל הנוגע לעולם התשוקתי הזה, שחשוב שתדעי. בכל הנוגע למשחקי השליטה, הם לרוב מוגדרים מראש ולא ניתן לשנות אותם, כלומר אם הגבר שאיתך הוא לצורך העניין "השולט", כל ניסיון מצדך לשלוט לא יעבור ולא רק אלא שסביר להניח שתיענשי על החוצפה שהפגנת. תמיד, אבל תמיד מהצד השני של השולט, יש את הצד הכנוע.

הכל בראש- זה שאתם נכנסים למשחק התפקידים של שולט/ כנועה או להפך לא אומר שאתם באמת כאלה בחיי היומיום שלכם. יש דברים שהשתיקה יפה להם ויש דברים ששיחה טובה ותחושה שבן/ בת הזוג מעריכים אתכם ירגיעו אתכם ולא יכניסו אתכם ל"סרטים" בכל הנוגע למשחק התפקידים ולמערכת היחסים הכללית ושאר המרכיבים שלה.
ליהנות מהכאב- יש הרבה חומרים "כימיים" שמופרשים לנו בגוף בזמן שחונקים אותנו, או מרביצים לנו שגורם לנו להנאה. השילוב שבין האדרנלין מאי הידיעה של מה עומד לבוא והגורם הפיזי עצמו, באופן שבו הגוף מגיב לכאב.

להגדיר גבולות מראש- הרבה זוגות נוטים להחליט על מילת 'קוד' ידועה ומוסכמת מראש שמבהירה לצד השני "עד כאן". צריך להבין שלרוב רמות הריגוש מתגברות ואנשים יכולים ליהנות ל"אמוק" ומבלי לשים לב לעשות משהו שבעיניהם הוא לגיטימי אבל בעיני הצד השני עלול להפתיע או להפריע.


אל תפחדו מהפחד- הדבר הכי חשוב הוא לבטוח בבן הזוג. סביר להניח שלא תוכלי להתמסר באופן מוחלט, קל וחומר שלא תצליחי לחוות אורגזמה אם לא תהיי כולך "אול אין". את המוכר והבטוח והמשעמם והבנאלי כולנו מכירים, כן שווה לגוון ולנסות דברים חדשים ואחרים.

עד שלא תנסו לא תדעו- מה שקורה בווגאס נשאר בווגאס, לא תקף רק לווגאס. אף אחד לא צריך לדעת מה בדיוק הדברים שאתם עושים בחדר המיטות, על השיש במטבח, במקלחת או בסלון. אם אתם אנשים בוגרים ובא לכם לנסות ולחוות ביחד את הריגוש ב"סקס אחר".