פרס פורצת הדרך בתחום התקשורת על הובלת מאבק החקלאים והעלאת נושא החקלאות ומצב החקלאים על סדר היום התקשורתי, הציבורי והלאומי ניתן לדפנה כהן-נוריאל, דוברת תנועת המושבים והתאחדות חקלאי ישראלבוועידת ישראל לחקלאות ה-6.

דפנה כהן-נוריאל, תושבת העיר אשדוד, הינה דוברת תנועת המושבים והתאחדות חקלאי ישראל. במהלך השנה וחצי בתפקידה הובילה בכלי התקשורת שורה של מאבקים ציבוריים, לאומיים ותקשורתיים לרבות מאבק החקלאים על עתידה של החקלאות (מאבק שבאמצעותו נכנסה הנהגת התאחדות חקלאי ישראל למו"מ עם הממשלה על תכנית אסטרטגית לקידום החקלאות בישראל), המאבק כנגד חוק ההסדרים (במסגרתו ירדו כלל הסעיפים הפוגעניים בחקלאים) ומאבק על שנת השמיטה.

כהן-נוריאל עובדת כ- 15 שנה בתחום הדוברות, תקשורת ואסטרטגיה תקשורתית ביניהם כיהנה כ- 6.5 שנים היותה סגנית וממלאת דובר ההסתדרות בתקופתו של עופר עיני ואבי ניסנקורן בהם ניהלה את כלל מאבקי העובדים במדינה ואת דוברות ההסתדרות כולה, הייתה דוברת אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב ועולם הסטודנטים והובילה את מאבק הסטודנטים כנגד ועדת שוחט, דוברת ראש עיריית אשדוד לשעבר, אינג' צבי צילקר ועוד. 

דפנה הינה בעלת תואר ראשון בהצטיינות יתרה במדע המדינה ותקשורת ובעלת תואר שני בדיפלומטיה בהתמחות השפה הערבית מאוניברסיטת תל אביב ונבחרה פעמיים להיות אחת מ- 120 המנהיגים הצעירים היהודים בעולם על פעולות הסברה שעשתה.

דפנה כהן-נוריאל מסרה: "אני שואפת להמשיך ולהצעיד באמצעי התקשורת את החקלאים, את החקלאות ואת המרחב הכפרי כולו לדעת קהל חיובית ולמקום הראוי שמגיע לו. אני רואה בתפקיד שלי כשליחות למען החקלאים ולמען המרחב הכפרי כולו וכמהות הציונות למען המשך קיומה של החקלאות בישראל".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]