פייסבוק

בפוסט כתבה גור: "גם אני הוטרדתי מינית. בגיל 6 הוטרדתי מינית על ידי הנער שטיפל בנו אחרי שעות הלימודים. כשאומרים הלוואי ויכולנו לשכוח דבר מה.... אז הלוואי! אמי אומרת שזה היה לזמן קצר.. לי זה הרגיש נצח. היא שאלה ודאגה לי אני השבתי שכן, הוא נוגע בי. זו טראומה שאין לה קצה.

בטירונות התקררתי.. כל מסדר חנה משתעלת בלי סוף, במרפאה הרופא שבדק אותי החליט שעל מנת לבדוק את גרוני הוא צריך להצמיד את איבר מינו לברכי. קרו עוד מספר מקרים אך כולם כמעט זהים ואין לי רצון להרחיב יותר מכך כי כל זיכרון מציף את התחושה. ולמרות שאני בעצמי כבר אשה בוגרת שיודעת שלא יקרה שוב מצב שאתן לגבר בכלל לכפות עצמו עליי עדיין, תחושת הגועל מהזיכרון עצמו בלתי ניתנת להסבר במילים. לא, זה לא לגיטימי לא, זה לא צריך לקרות כל כך הרבה פעמים בחיים של אשה אחת לא, זו לא אשמתי ובטח לא אשמתך אחות יקרה. ולא, אני לא מתביישת ולעולם לא אתבייש במעשה שפל של איש אחר שהחליט לנצל את תמימותי".

הפוסט של גור הגיע במטרה להעלות את המודעות תחת ההאשטג #גםאני בניסיון למגר את תופעת ההטרדות סופית ולהראות לעולם דרך המדיה החברתית שזה קורה יותר מדי פעמים ליותר מדי נשים.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]