אתי אנקרי היא חוליה בשרשרת נשים תוניסאיות שרות. זה התחיל אצל הסבתא מַמַה זֵהְיְרַה שהשפיעה על כל המשפחה. אתי דיברה בערבית והסבתא שרה, והמשיך גם אצל אמה של אתי.
אתי אנקרי. צילום: יח"צ
זיכרונותיה מצלילי הילדות קיבלו משמעות עבורה והיא החלה לחקור את המורשת המוזיקלית שלה. שנים של עבודה, מסעות, בירורים, שעות רבות של הקלטות, חיפוש אחר האישי והכללי שבדרך החזרה לשורשים, כל אלה הניבו לבסוף אלבום מופלא, המשלב את הניגון והמקצב התוניסאי המסורתי יחד עם הסולם המערבי-מודרני.

במופע תבצע אתי מספר שירים מהאלבום (מתוכו כבר מושמעים ברדיו "ברוך הבא בשבת" ו-"שרח בת אשר"). נראה כי שירה זו היא המשך תור הזהב של האישה העברייה, שירה מיוחדת העוברת מאם לבת מזה מאות בשנים. ובנוסף תבצע אתי שירים נבחרים משאר האלבומים החל מקבוצת האלבומים שמתחילת הדרך (רואה לך, קראתי ל אסתר ועוד ) והלאה גם מ- שירי ריה"ל והניגון שלך. 
אתי אנקרי. צילום" יח"צ
אתי אנקרי - מוזיקה בקלנג: רביעי, 18.10.17, בשעה :21:00, משתתפים : עינת הראל – תופים, מיכאל ליניק- פסנתר. המופע הינו מופע לנשים.
בית אריה קלנג, יאיר 2, אשדוד.  לפרטים: 08-9221883, מכירה מוקדמת: 80 ₪. מכירה ביום האירוע 90 ₪

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]