אתה מציע או מה? הוא רוצה שתבואי אבל אומר או כותב לך "אם בא לך לבוא..." במקום לומר לך "אני רוצה שתבואי". אין כמעט גבר שלא חוטא בזה וזה ממש כי הם לא מבינים שאנחנו רוצות שהם יגידו לנו שהם רוצים שנבוא. מבחינתם האופציה הזו של "אם בא לך" זו הזמנה.
אוקיי- אוקיי - אוקיי. צילום: pexels
תנועות ידיים מוגזמות- במקום לסיים שיחות עם מילים או במידה והם מחבבים אותנו עם לבבות פורחים באוויר הם שולחים את כל אימוג'יי הידיים למיניהם. אף פעם לא הבנת מה הקטע עם האייקון הזה?🤙🏼- הם חושבים שזה לגיטימי לסיים ככה שיחה עם בחורות.

עמימות לגבי הלו׳ז שלהם- שלא תעזי לתאם איתו יומנים כי זה יקירתי, מידע ששמור במערכת. באופן כללי לגברים, גם אם הם בזוגיות יש עמימות מוחלטת לגבי התוכניות שלהם. לא מעניין אותנו הרי מה אתם עושים מחר , אלא איך זה קשור אלינו!
מה אתה מריח שם? צילום: pexels
ריחות הגוף שלהם- תתפלאו נשים יקרות, אם חשבתם שבנים מגעילים בכיתה ד' ואמור לכן שזה עוד יעבור לכן או שחשבתן שזה עבר לכן- הנה וידוי שיגרום לכן לחשוב שוב כמה אתן אוהבות את המין הזכרי. כמעט לכולם יש מנהג מוזר להריח את ה"ביצים" שלהם אחרי יום ארוך ומיוזע. כן כן- פשוט לדחוף את היד ולהסניף אחר כך. אפרופו ריחות, הם גם נהנים מלהפליץ בחדר סגור ומתגאים מכמה שהם מסריחים, לעיתים אפילו נהנים להפליץ בחברותא. 

הלבשה תחתונה נצחית- זה לא שהם לא קונים תחתונים וגרביים, או יותר נכון שאמא שלהן או אתן קונות להם, הם פשוט אוהבים ונוטים לשמור תחתונים וגרביים במשך שנים, כאלה שכבר מזמן אין להם גומי, כאלה עם חורים מוגזמים בלי קשר לאם הם כן או לא היפסטרים.  

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]