מגזין אשדוד

 
 
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
   
תומכי נתניהו (רק ביבי) יכלו לסבול את הסיגרים, את השמפניות, התכשיטים ואפילו את האפשרות שהוא הטיב בכמיליארד שקל עם הבעלים של בזק ... אבל הצוללות??? עד כאן! זה כבר סיפור אחר....
גם מי שינק את הליכוד משדי אימו, יתקשה להעביר סיפור מדהים זה בגרון.
הודאת ראש הממשלה לפיה - הוא החזיק במניות חברת הפלדה שאחד מלקוחותיה הכבדים ביותר היה תאגיד המספנות הגרמני שמכרה צוללות במיליארדים רבים למדינת ישראל (שצה"ל טען שהוא לא צריך), משנה את כללי המשחק לחלוטין!
נתניהו הצהיר שהוא מכר את מניותיו בתמורה לכ-16 מיליון שקלים (המחיר הרשמי)....ועדין לא נשאלה השאלה - מדוע הוא קיבל מניות בחברת הפלדה?? מה הוא נתן בתמורה למניות אלו? (הרי כסף הוא לא שילם על המניות וגם לא ניהל אותה, אלא החזיק בהם בסתר).
האם מצביעיו יקבלו את הטענה שגם מניות בחברות ענק מותר לקבל במתנה?
אם זה לא מספיק מדהים, אמש מתפרסם שראש הממשלה בנימין נתניהו הוא זה שאישר את עסקת מכירת הצוללות הגרמניות למצרים בניגוד גמור לאינטרסים של המדינה (כך עולה מעדותו אמש של עמוס גלעד, ראש האגף המדיני-בטחוני במשרד הביטחון לשעבר).
הליכודניקים הפטריוטים מוכנים שראש הממשלה יתפנק... אבל האם יסלחו למי שימכור את האינטרסים הביטחוניים של המדינה??
09:00 / 18.03.19
   
       
       
       
       
       
     
ולדימיר גרשוב, מי שהיה יו"ר חפ"א בחמש עשרה השנים האחרונות, הודח מתפקידו על ידי ראש סיעתו שמעון כצנלסון, מהסיבה שהחליט לשכב על הגדר למען המנכ"ל, יהודה אבידן. על חברי מועצת העיר היה להצביע בעד או נגד דרישתו של כצנלסון כשברקע מרחף גרזן הפיטורים מעל ראשו של אבידן. מה שהחל כמאבק אישי של כצנלסון מול אבידן וגרשוב, הפך למלחמת כל בכל שאיימה לפרק את הקואליציה.
ימים רבים לפני הישיבה בעלי זכות ההצבעה עברו מסכת לחצים כבדים וביום ההצבעה אף הונח בפניהם מכתב משפטי חריף מטעם אבידן וגרשוב המסביר להם שפיטורי אבידן כמוהם כעבירה פלילית לה הם יהיו שותפים אם יצביעו חלילה לבקשת כצנלסון - מכתב זה הצית את ראש העיר והפך לקרב רב שהוכרע בנוק אווט ברגע שמנכ"ל העירייה פתח בנאום חוצב להבות שכלל אישומים כבדי משקל נגד אבידן באופן שהשאיר את חברי המועצה פעורי פה.
ראש העיר מצידו דאג שחברי סיעת ש"ס (סיעתו של אבידן) יעדרו מההצבעה והבהיר להם שאם יצביעו נגד (כפי שהצהירו שיעשו) הם יפוטרו מהקואליציה - חד וחלק!
23:04 / 13.02.19
 
       
       
       
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה