אגם בן יוסף (12), שירה בירודקר (8) ודריה פרטיאלי (8), שלוש הילדות מאשדוד המשתתפות בתכנית הריאליטי האינטרנטית הראשונה לילדים - 'The Box', בה יזכו המנצחים ע"י כמות הצפיות הגבוהה ביותר באודישן שלהם שפורסם ביוטיוב.

מתוך מאות משתתפי התכנית בגילאי 5-14, יזכו בסה"כ שני ילדים בחוזה טאלנט בסוכנות יולי ובדורי מדיה דרסט, אחת מחברות ההפקה הגדולות בארץ אשר אחראית על תכניות רבות כמו גאליס, מטומטמת, שבבניקים ועוד.

באודישן חצי הגמר המצולם, הוכנסו המשתתפים לתוך קופסא גדולה שהועמדה ברחבת קניון איילון, בה על כל אחד היה לבצע לפי כישרונו - משחק, שירה או ריקוד.

שירה לצד מנחי התכנית

המשתתפת הראשונה מאשדוד, שירה בירודקר, בת השמונה העולה לכיתה ג', הופיעה באודישן לפני 10 ימים, עם ריקוד חופשי. היא רוקדת באופן חופשי כבר מספר שנים ולדבריה של אמה, חלומה להיות רקדנית ולהופיע על במות.

"שירה היא ילדה מאוד ביישנית, אך כשהיא על הבמה היא בין רגע נפתחת ויוצא ממנה משהו אחר לגמרי" מוסיפה לומר אמה.

צפו באודישן של שירה >> 

המשתתפת הבאה מאשדוד, אגם בן יוסף בת ה-12, הרקדנית הצעירה שעולה לכיתה ז', אשר השתתפה באודישן חצי הגמר של התכנית שהתקיים אתמול (רביעי).

לדבריה של אימה, כבר כמעט 10 שנים שאגם רוקדת ולפני כשנתיים החלה לראשונה ללמוד ריקוד באופן מקצועי בסטודיו לריקוד show dance באשדוד.

שירה בירודקר (מימין) ואגם בן יוסף

לאגם יש חיבור טבעי למצלמה והיא משתפת כי חלומה להיות מפורסמת ולהמשיך לרקוד, לשיר ולשחק.

"אני בטוחה שיש כאלו שרוקדים טוב יותר ממני, אבל אני מאמינה שאני מביאה משהו אחר" אומרת אגם בשיחת הטלפון.

עם סיום האודישן של אגם, אמר לה בן זיני שמנחה את התכנית: "זהו אחד האודישנים הטובים שאני ראיתי" 

צפו באודישן של אגם >>

פרטיאלי דריה, המתמודדדת השלישית מאשדוד, שהשתתפה באודישן ביום שני האחרון. כבר שנתיים שהיא לומדת ריקוד בחוג לריקוד  שיר דאנס, בניהולה של שיר שוסף, ובין היתר מנגנת על כינור.

דריה פרטיאלי לצד השופטים באודישן

"החלום שלה להיות שחקנית ורקדנית", אומר אביה בשיחה, ומוסיף - "היא הפתיעה את כולנו באודישן, כשנתנה שואו אמיתי".

צפו באודישן של דריה >>