חתונה- תצחקו כמה שאתם רוצים, אבל זה פשוט מדהים. שנייה וחצי אחרי שזוגות מפרסמים ברשתות החברתיות שהם מאורסים, לפתע הם (או לפחות האישה) נכנסים לטירוף של אימונים, אוכל בריא וחיטובים. אז או שתתחתנו או שתחשבו שתכינו את עצמכם מראש לקראת החתונה המיוחלת.
צילום pexels
צו האופנה- אם אתם כאלה שחייבים ללכת לפי צו האופנה ועכשיו למשל ממש הולך חולצת בטן (זה לרוב אמור לבוא יחד עם מודעות עצמית) והבטן שלכן לא ממש שטוחה... זה הזמן להתחיל להתאמן. כנ"ל לגבי גברים שמתעקשים ללבוש סקיני ג'ינס ונראים בו כמו פצצת זמן.

לצאת מהמשבר רזה יותר-
פרידות, אכזבות, כאב לב וכל שאר החברים הלא סבבה הללו יכולים לקחת אתכם לשני מקומות- או ירידה דראסטית במשקל או עלייה דראסטית במשקל. בתקווה שלא עובר עליכם שום דבר רע (כמובן), אם אתם כבר חווים דרמה טרגית בחייכם, נסו דווקא אז לעשות משהו עבור עצמכם שכולל לפחות שעה אחת ביום של אימון כושר כלשהו- יש אינספור פעילויות רגועות ואקטיביות שיעזרו לכם לפרוק את הכאב ותתפלאו, לחזק את הלב והנפש.
צילום pexels
קבלת החלטות- לא טוב לכם עם איך שאתם נראים? פשוט קחו החלטה לשנות, תציבו לעצמכם יעדים ולכו על זה. אם יש לכם רצון אבל טרם התחלתם לזוז, שתפו מישהו (חבר טוב, בן משפחה) שיעזור לכם מבחינת דרבון, עדיף אחד כזה שמאמין באורח חיים בריא ולא בטלן ספות.