ים קפלן | פייסבוק

כך כתבה ים בפוסט (לא נגענו):

"קוראים לי ים ואני בת 23. עד לפני כשנה עבדתי וניסיתי לטרוף את החיים למרות הקשיים, הנפילות והניסיונות האובדניים. עצרתי את החיים כדי להיכנס לטיפול בטראומה. ברגע שהתחלתי טיפול עלו כל הזיכרונות על ההתעללות המינית מגיל הרך, ההזנחה, ההשפלות, הפרעות האכילה שנולדו בגיל 8 והיו רדומות לפרקים.

הבנתי שהייתי חזקה המון שנים, גם אחרי אונס, גם אחרי המון משברים במשפחה ועכשיו כל המערכות שלי קרסו.

קוראים לי ים ואני נכה עכשיו. פיברומיאלגיה שיכולה לשתק אותי בין רגע, פוסט טראומה מורכבת שיכולה להחזיר אותי עשור או יותר אחורה, והפרעת אישיות דיסוציאטיבית (פיצול אישיות) שיכולה לנתק אותי ולתת מקום לכל הילדות הפגועות שבי (מצב מסוכן, הקטנה בין הדמויות בת שנתיים וחצי).

אני עדיין חזקה אבל אני צריכה עזרה. אין לי יכולת לעבוד כרגע. אני חיה מקצבה וגם היא לצערי זמנית נכון לעכשיו. אני אוהבת לצייר לצלם ולפסל. זו הדרך שלי לשנות את העולם. ניתן לראות עבודות באינסטגרם שלי  @yamcaplan.

מציוריה של ים | פייסבוק

אני צריכה מקום גדול עם חלון ומים זורמים באשדוד והסביבה (כמו מקום תעשייתי שכזה) שאוכל להחזיק עם הקצבה וליצור בו. מקום בו גם הדמויות שלי יהיו מוגנות (עדיפות לקרקע, קומה 7 בדירה של אמי מסוכן לנו מאוד).

אני מתחננת לעזרה. הייתי חזקה המון שנים ועכשיו אני צריכה את עזרתכם - כל האנשים הטובים שיכולים לקשר, להפיץ בקבוצות, לברר לגבי המחסן ההוא שעומד כבר מלא זמן, בעלי נכסים שיכולים לתת לי הזדמנות להתרומם מעל התופת.

אני מאמינה שמגיע לי עוד ניסיון לחיים, הפעם טובים יותר. שזה עוד לא מאוחר ושאולי לא אבלע בין ההמון. תעזרו לי להציל את עצמי. בתמונות אני ונועה בימים טובים יותר, ציור שלי וציור של אחת הדמויות שלי.
תודה".

לפניות עזרה לים קפלן לחצו כאן או שלחו sms למספר הטלפון: 0547917773 (ים).