אסף מימון | צילום: מיכל מימון

זו לא הפעם הראשונה שאסף מימון מככב אצלנו באתר. רק לפני חודש לערך, תמונה שצילם בפארק אשדוד ים ובה אנשים צופים במזרקה המזמרת על שלל צבעיה, הוצגה בתערוכה בבודפשט.

כאמור, את דרכו כצלם החל אסף כתחביב רק לפני שנים בודדות. ביום הוא עובד כמחסנאי בחברת החשמל ובשעות הפנאי הוא מצלם. מסתבר שמאחורי הפשטות שבו עומד אדם חדור מוטיבציה שלא בוחל באמצעים: אדם אשר יעשה כל שביכולתו כדי לחשוף את אמנותו ולממש את אהבתו לתחום, בצניעות ובענווה, גם אם הוא לא מרוויח מזה ולו שקל אחד.

תמונתו של אסף מימון שתוצג בתערוכה בברלין

בתערוכה הנוכחית בברלין זכה מימון להשתתף בעקבות זכייתו בתחרות צילום באתר 'גורו שוטס', אתר ישראלי של קהילה בינלאומית לצלמים. מימון מספר על התחרות: "התחרות הייתה בנושא - 'כשהטבע מספר סיפור'. העליתי 4 תמונות לאתר 'גורו שוטס', אפילו לא מהמקום התחרותי, אלא 'שלחתי לחמי על פני המים' כמו שאומרים. שלשום התבשרתי שהתמונה נבחרה והיא תוצג בתערוכה במרכז לאמנויות בברלין בשבוע הבא".

בימים אלו, שניים מצילומיו משתתפים בתחרות הצילום הבינלאומית של נשיונל ג'אוגרפיק ובה, מעבר לפרסים השווים, 30 התמונות הזוכות יפורסמו במגזין נשיונל ג'אוגרפיק, בנוסף לתערוכה ייחודית שתתקיים במיוחד לכבודן בהמשך. בכדי לזכות בתחרות, עליו להשיג כמה שיותר הצבעות לכל תמונה באתר התחרות ואתם גם יכולים להשפיע ולסייע לו ע"י הצבעה פשוטה.

להצבעה היכנסו:
שלישיית עגורים במעופם מעל אגמון החולה

עגורים בעגמון החולה

עגורים באגמון החולה | צילום: אסף מימון

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]