ראש העיר, ד"ר יחיאל לסרי

הועדה המחוזית קיבלה את התנגדותם של תושבי רובע ט"ו ושל עיריית אשדוד והכשירה את התכנית המתוקנת ברובע ט"ו לבניית 250  יח"ד עבור צעירי אשדוד. ההחלטה הביאה להקטנה של 66%  בכמות היחידות באתר, תוך שהיא מקבלת את רוב ההתנגדויות ומאפשרת שמירה על אופיו השקט של הרובע, ומציע מרחב עירוני פתוח וידידותי לסביבה.

בתכנית החדשה ייבנו חמישה בניינים בלבד  למגורים, עם מוסדות ציבור ושטחים פתוחים, אשר משתלבים באופי האורבני של הרובע ומשמרים את צביונו המיוחד.

ראש העיר, ד"ר יחיאל לסרי, בירך את החלטת הועדה והודה לתושבי רובע ט"ו אשר רואים עין בעין עם עיריית אשדוד את טובת הסביבה האנושית והפיזית, ואת הצורך במתן פתרונות דיור עבור צעירי העיר.

על פי התכנית המקורית, שכאמור כבר לא תצא אל הפועל, אמורים היו להבנות כ-748 יחידות דיור ב-11 מגדלי מגורים. עוד הציעה התוכנית לבנות 6 כיתות  גני ילדים, 1 בית ספר חדש, עיבוי 2 בתי ספר ב6 כיתות כל אחד ומתנ"ס.

צפו באחד הדיונים הסוערים במועצת העיר בעקבות קידום התכנית, דיון שהתקיים לפני השינוי בעמדת ראש העיר והעירייה. לצפייה >>>> כנסו כאן

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]