אסטרולוגיה - עוזי הכהןתחזית שבועית על פי התרולוגיה וקלפי הטארוט לשבוע שבין 10/04/20 ועד 16/04/20

טלה:

שבוע של המתנה, שבוע של ציפיה ודריכות לראות מה יהיה? האטה של פעילות ועצירה של דברים. חשיבה כלכלית נבונה היא צו השעה.

באופן כללי: הססנות וחוסר החלטיות מלווים אתכם והם אלו שגורמים לכם לרגליים קרות ולחוסר מעש בכל הקשור לנושא או עשייה איתם אתם מתמודדים כעת. זכרו שהססנות יתר, חששות מופרזים וחוסר ביטחון עצמי מונעים מכם את היכולת לנצל את הפוטנציאל שטמון בכם. באופן אישי: דילמות פנימיות שקשורות גם בעתידכם המקצועי וגם בעתידכם האישי והזוגי טורדות בשבוע זה את מנוחת הנפש שלכם. תהליך זה מעיד כי אתם נמצאים על פרשת דרכים שמצריכה מכם לקבל חלטות חשובות. כדי להסיר את הספקות ולהפיג את הבלבול, מומלץ לכם בחום לבוא לייעוץ והכוונה שיאפשרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר בעבורכם.

בעבודה: גם כאן יש עצירה והמתנה אולם, יחד עם זאת ניתן לראות שיש היזדמנויות עסקיות שיכול לצוץ דווקא בתקופה הזו.

לדורשי העבודה שביניכם: דווקא כעת ולמרות הקורונה זהו שבוע טוב למצוא עבודה. לאלו מכם שיבחרו להתחבר לביטחון עצמי ולהעזה, צפוי היזדמנות לתעסוקה.

זוגיות: שיגרה וחוסר מוטיבציה צובעים את הזוגיות שלכם באפור. מהמקום הזה הדרך למשבר, ריחוק וקרירות קצרה ביותר. נקיטת יוזמה ולקיחת אחריות אישית על איכות הקשר בו אתם מצויים היא חובתכם! ולכן מומלץ וראוי לפנות לעזרה חיצונית של איש מקצוע שיעזור לכם להחזיר את הניצוץ שאבד.

לרווקים: היכרות שהחלה מעל צג המחשב מעוררת בכם סקרנות ותקווה. יחד עם זאת, לא כדאי למהר ולהיסחף.

טיפ לשבוע טוב יותר: עבור חלק מהאנשים, ליזום זה לא דבר טבעי. עם זאת, כמעט כל דבר שאנו לומדים הוא לא טבעי בהתחלה. אך הוא הופך להיות "טבעי" ברגע שאנו עשינו אותו מספיק פעמים. לכן, עלינו להשתדל לעשות דברים (כמו ליזום) בצורה מודעת עד שהם יוטמעו בנו בצורה מושלמת.  יום הולדת שמח לחוגגים, שבוע מוצלח ואלוהים אתכם!!

הכוונה רוחנית: "לא תיקום ולא תיטור את בני עמך ואהבת לרעך כמוך אני ה'" (ויקרא, יט: יח) טינה היא סם רעיל שיש להימנע ממנו. טינה מונעת מאתנו לאהוב אנשים אחרים

 

שור:

השבוע הקרוב מוצא את רבים מכם דואגים ולחוצים.

באופן כללי: קוצר רוח, חוסר סבלנות ופתיל קצר יכולים ליצור מתיחות עם הסובבים אתכם. פחד כזה או אחר, יוצר מצב נפיץ שיש להתנהל בו בזהירות. אצל חלקכם, יש פגיעה בערך העצמי ובדימוי העצמי. פגיעה זו, גורמת לאגו שלכם לצאת להגנתכם ועליכם לדעת איך להשתמש בצורה נכונה עם האגו - שימוש נכון באגו, יאפשר לכם לדלג מעל מכשולים ולהימנע מכעסים ועיכובים. התחייבויות שלקחתם על עצמכם לבצע בדעה צלולה, או ניסיון נוסף שגזרתם על עצמכם לנסות, גורמים לכם להרגשה לא נעימה. יתכן ולקחתם על עצמכם קצת יותר מדי וכעת ניתן לומר שמתקיים בכם חשש שמא לא תצליחו לעמוד במטרות שהצבתם בפניכם. תחושה זו היא הגורם לכך שאתם מהססים וחוששים מלבצע את משימתכם בצורה נחרצת. עליכם לדעת שפחד זה הוא סובייקטיבי ואין לו כל אחיזה במציאות. במידה ותבחרו למצב את חששותיכם במקום הראוי להם תוכלו להתמודד עם כל משימה או החלטה אותה בחרתם לבצע.

בעבודה: ביקורת שנמתחת ונאמרת עליכם יוצרת מתיחות ותחושת הביטחון שמקום העבודה מספק מתערערת. אצל חלקכם יש להיערך לשינויים שיכולים לכלול  פיטורין או שינוי במהותי העבודה .

 זוגיות: השבוע אתם חסרי סבלנות והדבר יכול להוביל אתכם לויכוחים מיותרים שלא יתרמו דבר ויחדדו לכם את ההרגשה שבן הזוג איתו אתם מצויים מגביל, כובל ומונע מכם להתקדם ולעשות את אשר אתם באמת רוצים לעשות. וותרו על אגו ועל הצורך להיות צודקים וגלו סבלנות כלפי בן הזוג.

באופן אישי: דילמות פנימיות שקשורות גם בעתידכם המקצועי וגם בעתידכם האישי והזוגי טורדות בשבוע זה את מנוחת הנפש שלכם. תהליך זה מעיד כי אתם נמצאים על פרשת דרכים שמצריכה מכם לקבל חלטות חשובות. כדי להסיר את הספקות ולהפיג את הבלבול, מומלץ לכם בחום לבוא לייעוץ והכוונה שיאפשרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר בעבורכם. בריאות: העומס הרב שמוטל עליכם מערער את בריאותכם והופך אתכם לפגיעים יותר. הרשו לעצמכם לנוח מעט, עשו הילינג או כול ניקוי אנרגטי אחר,צאו לנשום אוויר ברדיוס של עד 100 מטר. הדבר יעשה לכם רק טוב ויסייע בידכם להטעין מחדש את המצברים שבוע טוב ואלוהים אתכם.

הכוונה רוחנית: אם נוכל להביא שיפור איכותי לחיינו, בלי לחכות לדחיפה של אירוע מעורר, אולי לא נזדקק למשבר. בביצוע שינוי היום, אולי נמנע את התקף המחר.

 -

תאומים:

רבים מבני מזל תאומים עסוקים בניסיון לשפר את מערכת החיסון שלהם ומציאת דרך להתחבר אל אמונה וכוח רוחני שיאפשר להם להתחזק הן מבחינה גופנית ופיזית והן מבחינה רגשית. חיזוק מערכת החיסון באמצעות רפואה אלטרנטיבית ושימוש במוצרים טבעיים, מינרלים, ויטמינים וכו' יכול בהחלט לעזור אך הוא איננו מספיק ולצידו כדי מאוד לשלב גם עבודה רוחנית כזו או אחרת.

בעבודה: המון בלבול וחוסר ודאות מציב אתכם בנקודה של המתנה. מטוב בשלב זה לעצור ולא לקבל החלטות חפוזות תחת לחץ. לאלו מכם שלמרות המצב שנמצאים בעבודה מצביע הקלף השבועי על היזדמנות טובה שיכולה להיגזר מהמצב הנוחכי ולהועיל לכם בעתיד.

זוגיות: שבוע טוב לשלוח אנרגיות של ריפוי לזוגיות שלכם.

לנישואין: השכנת שלום בית כתוצאה מהמצב שנוצר נותנת לרבים מכם היזדמנות נהדרת לשפר את הקשר הזוגי. דאגה לבריאותם של לאנשים שנמצאים בחו"ל יוצרת לחץ. ש זהו שבוע העל השגות רוחניות שמשנות את תפישת עולמכם על נושאים רבים ומגוונים. עליכם להיזהר חוסר הבנה ובלבול יכולים להוביל חלילה לכפירה בשם.

באופן אישי: דילמות פנימיות שקשורות גם בעתידכם המקצועי וגם בעתידכם האישי והזוגי טורדות בשבוע זה את מנוחת הנפש שלכם. תהליך זה מעיד כי אתם נמצאים על פרשת דרכים שמצריכה מכם לקבל חלטות חשובות. כדי להסיר את הספקות ולהפיג את הבלבול, מומלץ לכם בחום לבוא לייעוץ והכוונה שיאפשרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר בעבורכם. טיפ לשבוע טוב יותר: החליפו את הביקורת העצמית במחשבות חיוביות – לימדו לעצור את המחשבות השליליות והביקורת, גם אם קורה אירוע שמערער את הביטחון העצמי שלכם. בכל פעם שאתם תופסים את עצמכם חושבים מחשבות כמו: "אני לוזר", "לעולם לא אצליח" הפסיקו אותן ותחליפו את המחשבה שסוף העולם הגיע, במחשבה שהזדמנות חדשה נקרית בדרככם. וב"ה יש לכם את האפשרות לחולל שינוי מבורך בחייכם. שבוע טוב ואלוהים אתכם!!

הכוונה רוחנית: הדיבור הוא לבוש המחשבה שאדם מדבר - נגלת מחשבתו. זכרו   כשאתם מדברים - צריכה מחשבתכם להאיר את דיבורכם.

 

סרטן:

היכולת להתחבר אל שמחת החיים גם ברגעים קשים עומדת במרכזו של השבוע הקרוב. חשוב לזכור ששמחה וכיף זה לא אותו הדבר. כרגע לא כיף לכולנו וזו עובדה שעקב הנגיף המשתולל והמצב שנוצר, יש לכם את כול הסיבות לדאגה אך יחד עם זאת יש לכם גם מיליון סיבות לא לאבד את האופטימיות ואת האמונה. על פי רוח הגישה היהודית, שמחה מתחילה בתחושת הכרת הטוב, הודיה. זה מכנה משותף של כל אדם חיובי ושמח. הערכה\הודיה לא באה רק כשהכל מצליח והחיים יפים. המשימה שלנו היא לאסוף את תחושת התודה הזאת, כתחושה מובילה ותמידית גם ברגעים הללו שבהם אנו נמצאים כעת. ביהדות קוראים לזה 'עין טובה'. במקום להתמקד במה שלא בסדר, אמנו את עיניכם לראות מה טוב. שימו לב כמה פעמים ביום יש לכם תגובה שלילית, ביקורת או תלונה. כשמישהו עושה משהו עבורכם, האם אתם מוצאים במה הוא טעה במקום להודות לו?

באופן כללי: אצל רבים מכם ניתן לראות על היזדמנות שצומחת דווקא מתוך משבר ויכולה לעמוד לזכותכם גם בחודשים הבאים ובעתיד כך שבעזרת השם מעז עוד יצא מתוק.. אירוע חברתי כמו למשל: יום הולדת, יום נישואים, ברית נחגג בצימצום אך בשמחה רבה ומתוך אחדות. למרות המצב זהו בסך הכול שבוע בעל אנרגיות טובות, שבוע של חיבור רגשי ומתן דגש על יחסי אנוש, סולדיריות וכבוד הדדי ביניכם לבין הסובבים אתכם. .

באופן אישי: דילמות פנימיות שקשורות גם בעתידכם המקצועי וגם בעתידכם האישי והזוגי טורדות בשבוע זה את מנוחת הנפש שלכם. תהליך זה מעיד כי אתם נמצאים על פרשת דרכים שמצריכה מכם לקבל חלטות חשובות. כדי להסיר את הספקות ולהפיג את הבלבול, מומלץ לכם בחום לבוא לייעוץ והכוונה שיאפשרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר בעבורכם.

טיפ לשבוע טוב יותר לימי קורונה: קריאתו של המזמור "אנא בכוח" יפה לשבוע זה. שאו ברכה, שבוע טוב ואלוהים אתכם!!

הכוונה רוחנית: חכמינו שואלים, מתי לאדם מותר לשפוט את חברו? התשובה: לעולם לא. ההסבר שניתן מבוסס על האמור במסכת סנהדרין - מי אמר שהדם שלך אדום יותר משלו? במסורת היהודית נאמר לנו: "אל תדון את חברך עד שתגיע למקומו" (מסכת אבות ב:ד), ומכיוון שלעולם לא נצליח להיות בדיוק באותו המקום ובאותן נסיבות החיים של אדם אחר, חל עלינו איסור מוחלט לדון כל אדם.

 

אריה:

הקלף השבועי שלכם מזמין אתכם בשבוע הקרוב לצלולל ולרדת לעומקם של דברים. הבנה מעמיקה של הדברים המתרחשים תאפשר לכם ב"ה לעשות שינויים הדרושים כעת בחייכם. זהו שבוע בעל רגשות עזים שיש לנתבם בתבונה. הקצאת זמן ללמידה והתפתחות רוחנית גם בימי קורנה חשובה ביותר בעבורכם. שמירת טינה בתוך הלב כלפי אדם או גוף כזה או אחר איננה נכונה בשעה הזו לכן מצאו דרכים לא לבקש נקמה אלא לבקש עזרה.

עבודה בימי קורונה: בני אריה שעדיין עובדים נדרשים להפגין אחריות ובגרות. הירתמות לכול משימה ונכונות לקחת חלק בפרויקט גדול תיטיב אתכם בעתיד.

באופן כללי: זהו שבוע בעל גוון חיובי. היכולת להבליג לכבוש כעסים ולהתאפק חשובה מאוד בשבוע זה. נושאים שקשורים בהריון ופריון עולים על הפרק. דאגה למישהו שנמצא מעבר לים מקשה עליכם ויוצרת חששות.

זוגיות: קל מאוד בתקופה הזו למצוא על מה לריב אך הגדולה היא בדיוק ההיפך ודווקא ברגעים כאלו של חוסר ודאות חשוב למצוא את המאחד והמחבר. שבוע בעל מתח מיני רב ורצון להתחברות ואינטימיות. יש להיזהר מפני הריון לא צפוי.

באופן אישי: דילמות פנימיות שקשורות גם בעתידכם המקצועי וגם בעתידכם האישי והזוגי טורדות בשבוע זה את מנוחת הנפש שלכם. תהליך זה מעיד כי אתם נמצאים על פרשת דרכים שמצריכה מכם לקבל חלטות חשובות. כדי להסיר את הספקות ולהפיג את הבלבול, מומלץ לכם בחום לבוא לייעוץ והכוונה שיאפשרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר בעבורכם.

טיפ לשבוע טוב יותר לימי קורונה: קריאתו של המזמור אנא בכוח טובה לשבוע שכזה ובכוחו הרוחני להסיר ולהקל מעליכם ומעלינו כולם קשיים שנובעים מחיסרון באמונה. שבוע טוב ואלוהים אתכם!!

הכוונה רוחנית: כל אחד מאתנו ניחן בסדרת כישרונות. מטרתנו בחיים היא להבין כיצד באפשרותנו להשתמש ב"מתנות" (וכן באתגרים) שהוענקו לנו, כדי למצות את מירב הפוטנציאל שלנו.

 

בתולה:

התמודדות אל מול אכזבה יוצרת אווירה אפרורית. דאגות על רקע כלכלי מעלות חששות לגבי העתיד לבוא. קושי לדבוק בחשיבה חיובית מערער את שיווי משקלכם הרגשי. כדי להתמודד עם המצב הקיים, ממליץ לכם הקלף השבועי להתפכח מציפיות גבוהות מדי וללמוד ולהיות מרוצה ממה שיש כעת. התפכחות שכזו תאפשר לכם להשלים עם מצבכם האמיתי מבלי "לאכול" לעצמכם את הלב.

באופן כללי: דברים שלא ניתנים למימוש (לפחות בשלב הזה..) פוגמים בשמחת החיים של רבים מכם. יחד עם זאת, חשוב שלא למהר וליפול לתוך רחמים עצמים ומרמור עצמי ומחשבות רעות. לעובדים: התחושה שהשכר שאתם מקבלים איננו תואם את ההשקעה/מאמץ שאתם נדרשים להשקיע הן מבחינת זמן והן מבחינת אחריות, פוגמת בתפיקודכם. הקלף השבועי שלכם מלמד שבעתיד לבוא תתוגמלו בגין מאמצכם כעת לכן אל תתנו לרגשות שליליים להכביד על לבכם. זוגיות: רבים מכם אינם מוצאים בשבוע זה נחמה בזוגיות שלהם. תהליך זה מלמד על משבר שקיים ושיש לטפל בו במלוא הרצינות. מומלץ בחום להימנע ממתיחת ביקורת וממציאת פגמים בבן הזוג.

כספים: חשיבה כלכלית נבונה שבבסיסה נמצאים חיסכון, דחיית סיפוקים ולקיחת אחריות היא צו השעה.

באופן אישי: דילמות פנימיות שקשורות גם בעתידכם המקצועי וגם בעתידכם האישי והזוגי טורדות בשבוע זה את מנוחת הנפש שלכם. תהליך זה מעיד כי אתם נמצאים על פרשת דרכים שמצריכה מכם לקבל חלטות חשובות. כדי להסיר את הספקות ולהפיג את הבלבול, מומלץ לכם בחום לבוא לייעוץ והכוונה שיאפשרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר בעבורכם. טיפ לשבוע טוב יותר: הכינו לעצמכם דף עם קורות החיים העתידיים שלכם כתבו בו איך תרצו שיראו חייכם בעתיד, בעוד 3, 5 או עשר שנים. בדף הזה תפרטו למעשה את החזון שלכם בתחומים השונים: משפחה, עבודה , זוגיות. תוכלו כמובן להוסיף כל תחום אחר שנראה לכם. חזון הוא כלי חשוב מאוד בצמיחה אישית ובהעלאת הביטחון האישי, הקפידו לחזור אליו מדי פעם ולעדכן אותו בהתאם לצמיחה ולהתפתחות שלכם, תופתעו לראות כיצד עם השנים החזון משתנה, מתפתח. שאו ברכה שבוע טוב והשם אתכם!!

הכוונה רוחנית: חז"ל מלמדים, ש"החכם, עיניו בראשו". כלומר, החכם אינו מבזבז את זמנו בדשדוש בכישלונות העבר, אלא הוא צופה קדימה על מנת לתכנן כיצד להתגבר ולתקן שגיאות אלה בעתיד.

 

מאזניים:

המצב שמתרחש סביבנו יוצר ממחשבות מרובות, קיפאון של תהליך יוצר דאגה, התעסקות בנושאים שקשורים בבריאות דורשת את תשומת הלב..

באופן אישי: דילמות פנימיות שקשורות גם בעתידכם המקצועי וגם בעתידכם האישי והזוגי טורדות בשבוע זה את מנוחת הנפש שלכם. תהליך זה מעיד כי אתם נמצאים על פרשת דרכים שמצריכה מכם לקבל חלטות חשובות. כדי להסיר את הספקות ולהפיג את הבלבול, מומלץ לכם בחום לבוא לייעוץ והכוונה שיאפשרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר בעבורכם.

באופו כללי: קלף 4 החרבות מעיד על כך שרבים מכם בוחרים במודע לעטוף את עצמם במרה שחורה ובדאגה. עם עוד לא עליתם על זה שהבחירה באופציה הזו היא איננה הבחירה הנכונה בעבורכם, אתם נידונים להיקלע שוב ושוב למצבים בהם אתם מוצאים את עצמכם בצד הנמוך של החיים ולכן אל תוותרו לעצמכם!! ובחרו בנכון ונכון זה להתמקד בטוב ולא ברע.

בעבודה: אצל חלקכם קיימת דאגה ולא מעט חשש עקב המצב הכלכלי אולם דווקא בעת הזו צצים הזדמניות ליצירת רווחים כספיים עתידיים במידה ותסכילו למנף את ההזדמנויות הללו לידי תכלית ועשייה תוכלו ב"ה להפיק רווחים נאים מתוך המצב הקיים. אצל חלקכם תחושת הביטחון שמקום העבודה מספק מתערערת. ויש להיערך בהתאם.

זוגיות: מערכת היחסים בה אתם מצויים זקוקה בדחיפות לרענון, תחזוקה ושיפוץ. המון דברים בתקופה הזו יוצרים חילוקי דעות בתוך הבית אינם מגיעים לכלל פתרון מניח את הדעת והשארת הדברים כמו שהם וללא טיפול (הבחירה הקלה) יוצרת מתח ותסכול שמכבים את אש האהבה. מומלץ לנצל את תקופת הסגר כדי לשוחח על על הזוגיות שלכם ועל דרכים לשיפור. כמו כן, פרידה שהתרחשה לא מזמן עדיין משפיעה על מצב רוחכם ומקשה עליכם להתנהל בצורה יעילה. לאלו מכם ששוקלים לסיים ו/או לנתק מערכת זוגית כזו או אחרת, ממליצים הקלפים לנהוג ברגישות עד כמה שניתן.

בריאות: הנשמה שלכם עייפה ומהמקום הזה אתם פגיעים ורגישים. פעילות גופנית (גם בתוך בבית) ותזונה נכונה יחזקו את הגוף והנפש. למידה, התפתחות רוחנית והעשרה יחזקו את הנשמה.

טיפ לשבוע טוב יותר בימי קורונה: היעדר היכולת של מרבית בני האדם להתמודד עם חוסר הוודאות שכרוך במצב הקיים במציאות הנוכחית שלנו, מעורר דאגות, שמובילות לחרדות, לדיכאון ולפגיעה אנושה ביכולת התפקוד היומיומית. יש מספר דרכים שבהם נוכל להחזיר את הרוגע לחיינו כמו למשל: שימוש בדמיון מודרך, עשיית ספורט, ואימוץ של חשיבה חיובית. גם תפילה ואמונה יש בכוחם להשיב את הנפש ואת הביטחון.

 קריאת המזמור "אנא בכוח"  תוך כדי ייחודו למצב הקיים, יש בכוחו לחולל נפלאות ולהביא לשיפור בכול תחום ובכול עניין. נסו וב"ה לא תצטערו!! שבוע טוב ואלוהים אתכם!!

הכוונה רוחנית:  מהו עושר?? עושר זה לא הבגדים שאתם לבושים, האוטו שבו אתם נוסעים, הטלפון הנייד שבו אתם מדברים או הבית שבו אתםה גרים. אושר זה משפחה בריאה, חברים נאמנים וכתף חזקה של אדם אהוב....

 

עקרב:

המהות של השבוע מדברת על כניסה למסגרת מחייבת ועל לקיחת אחריות אישית להצלחת תהליך כול שהוא. החלטתכם לאכוף על עצמכם חוקים נוקשים של התמדה, אחריות, משמעת עצמית ונחישות היא החלטה נכונה! היא תוצאה של תהליך שמקורו במודעות עצמית כזו או אחרת שפתחה לכם את הדלת להבנה ברורה ומוחשית, שגורל חייכם נתון בידכם.

באופן כללי: השבוע יהיה עליכם למשול באגו שלכם. שליטה זו תמנע מכם הסקת מסקנות חפוזות שעשויות להוביל אתכם לקבלת החלטות שגויות. וויכוחים עם חברים, ידידים ובני משפחה עשויים לצאת מכלל פרופורציה. הקלפים ממליצים לכם לא לעמוד על קוצו של יוד ולגלות נכונות לעיגול פינות ולוויתורים. אצל חלקכם, יש להיערך להתמודדות מול גופים ממשלתיים כמו בתי משפט, ביטוח לאומי, מ.ע.מ, רבנות, מס הכנסה, צה"ל וכדומה.

לעובדים: זהו שבוע טוב להוביל ולקחת אחריות. מהלכים, משימות ופעולת שאתם עושים בעבודה כעת יעמדו לזכותכם בעתיד לבוא כך שהמאמץ בסופו של דבר ישתלם.

זוגיות בעת קורונה: סבלנות ונכונות להכיל תעזור לכם להימנע ממתיחות זוגית מיותרת. גם כאן בתא הזוגי, חשוב מאוד לגלות אחריות אישית ולהימנע בעת הזו מנוקשות יתר ועקשנות.

באופן אישי: דילמות פנימיות שקשורות גם בעתידכם המקצועי וגם בעתידכם האישי והזוגי טורדות בשבוע זה את מנוחת הנפש שלכם. תהליך זה מעיד כי אתם נמצאים על פרשת דרכים שמצריכה מכם לקבל חלטות חשובות. כדי להסיר את הספקות ולהפיג את הבלבול, מומלץ לכם בחום לבוא לייעוץ והכוונה שיאפשרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר בעבורכם.

טיפ לשבוע טוב יותר: אופטימיסט רואה את ההזדמנות שבכל קושי" "פסימיסט רואה את הקושי שבכל הזדמנות. שבוע מוצלח ואלוהים אתכם!!

הכוונה רוחנית: "לא תיקום ולא תיטור את בני עמך ואהבת לרעך כמוך אני ה'" (ויקרא, יט: יח) טינה היא סם רעיל שיש להימנע ממנו. טינה מונעת מאתנו לאהוב אנשים אחרים ואת עצמנו.

 

קשת:

דילמות פנימיות שקשורות גם בעתידכם המקצועי וגם בעתידכם האישי והזוגי טורדות בשבוע זה את מנוחת הנפש שלכם. תהליך זה מעיד כי אתם נמצאים על פרשת דרכים שמצריכה מכם לקבל חלטות חשובות. כדי להסיר את הספקות ולהפיג את הבלבול, מומלץ לכם בחום לבוא לייעוץ והכוונה שיאפשרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר בעבורכם. שבוע אפרורי בפתח. המון מחשבות שעיקרן קשור בעבודה, פרנסה ותעסוקה מעסיקים אתכם. השבוע הקרוב, מוצא את בני קשת  כשהם חושבים קדימה על העתיד. רבים מכם חשים שבלי שום קשר לקורונה, הם הגיעו לסוף שלב בתחום כזה או אחר בחייהם ועכשיו אולי יש היזדמנות לעשות שינוי או הסבה מקצועית. הקלפים מצביעים על כך שאתם נמצאים בשלב שבו עליכם לבחון את המשך דרככם המקצועית והאישית. זה הזמן לנצל את העוצר שנכפה עלינו כדי לבדוק את כל האפשרויות שלכם להמשך הדרך. זה הזמן לשאול את עצמכם לאן אתם באמת רוצים להגיע ולתכנן מחדש את העתיד בהתאם למקומכם כיום. חשוב לזכור יש לכם את כל הכלים הדרושים לביצוע המשימה ובורא עולם מייחל שתשתמשו בהם בתבונה. מעבר דירה, שיפוץ או עיסוקים שקשורים לבית ותחזוקתו עולים על הפרק.

לעובדים: היכולת לבצע כמה משימות בעת ובעונה אחת חשובה מאוד השבוע זה. היזדמנות טובה לשיפור או קידום באים ועולים.

זוגיות: אפרוריות וחוסר חדוות עשייה מאפיינת השבוע את זוגיותכם. ניתן לומר, שהמצב הקיים והבידוד שנכפה על כולנו גרם לכם למחשבות ותהיות על נכונות הקשר שבו אתם מצויים. האתגר השבועי שלכם: עליכם להאמין ביכולתכם להתמודד מול כול אתגר שנקרה בדרככם כולל האתגר מולו אנו ניצבים כעת. שבוע מבורך ואלוהים אתכם!

הכוונה רוחנית: אלוהים נתן לבני האדם מתנה מופלאה, תשובה שמה. בסך הכול נדרשים מהאדם שלושה שלבים: הראשון - עזיבת החטא, השני - חרטה אמיתית וכנה על הכישלון,  והשלישי - קבלה לעתיד – להשתדל ולעשות הכול כדי לא לחטוא שוב באותו חטא.

 -

גדי:

חוסר ודאות והעדר אופק עתידי יוצרים בלבול ואי סדר מחשבתי. לחץ כלכלי מוביל לחששות מפני העתיד לבוא. בשבוע זה היכולת שלכם להתחבר אל חשיבה חיובית ואופטימית חשובה מאוד. כדי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר ממליץ לכם הקלף השבועי לקבל באהבה את גורלכם וזאת על מנת שתוכלו לחוות את השיעורים שעליכם לעבור כדי להתפתח מבחינה רוחנית ולצמוח מבחינה אישית.

באופן אישי: דילמות פנימיות שקשורות גם בעתידכם המקצועי וגם בעתידכם האישי והזוגי טורדות בשבוע זה את מנוחת הנפש שלכם. תהליך זה מעיד כי אתם נמצאים על פרשת דרכים שמצריכה מכם לקבל חלטות חשובות. כדי להסיר את הספקות ולהפיג את הבלבול, מומלץ לכם בחום לבוא לייעוץ והכוונה שיאפשרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר בעבורכם.

בבית: יש להרבות בסבלנות. חוסר סדר פיזי (בלגן ממשי בבית) עשוי להוביל לחוסר סדר רגשי מומלץ למצוא את הדרך לשלב בין בלגן בבית שניתן להכיל עקב צו השעה, לבין סתם חוסר סדר שניתן תוך זמן קצר לטפל בו ובכך להנעים את האווירה בבית..

התעוררות רוחנית: רבים מבני מזל גדי חווים התעוררות רוחנית שיש בכוחה להוביל לשינוי חיובי בחייהם. עכשיו זהו זמן טוב למצוא כיצד אתם מאתגרים את הנשמה שלכם בעזרת לימודים והעשרה רוחנית כזו או אחרת.

לנמצאים בעבודה: לחץ בעבודה עשוי לגרום לבלבול לכן בשבוע זה הקפידו לא להיחפז ובידקו היטב כול פעולה שבחרתם להוציא אל הפועל.

לנמצאים בחל"ת: נצלו את הזמן כדי להעשיר את אמונתכם בשם ובעצמכם ומתוך מקום של אמונה ותקווה תבוא ישועת השם כהרף עין...

זוגיות: סבלנות, סבלנות, ועוד סבלנות. רק כך תוכלו להתמודד בהצלחה עם הלחץ שקיים בתוך התא הזוגי. חשוב לזכור שבעת הזו של חוסר ודאות כללית וכלכלית, יש ליצר עוגן זוגי שמושתת על שיתוף ולקיחת אחריות. דאגה לאנשים שנמצאים מעבר לים מעיבה על מצב הרוח. קריאת המזמור אנא בכוח לשלום יקירכם שנמצאים בחו"ל יש בכוחה לשלוח להם סיוע אנרגטי.

טיפ לשבוע טוב יותר: הכינו רשימת מטרות לטווח קצר (חודש/שנה/שלוש שנים), מה הייתם רוצים להשיג, מה חשוב לכם (לא פנטזיות, מטרות הגיוניות), לאחר מכן כתבו לצד כל מטרה כיצד תוכלו לממש אותה, מה השלבים בדרך וצאו לדרך צעד אחד בכל פעם שבוע טוב ואלוהים אתכם!!

הכוונה רוחנית: שנו את צורת ההסתכלות שלכם בדברים, והדברים שבהם אתם מסתכלים ישתנו.

 

דלי:

המון דאגות על רקע חומרי מעסיקות בשבוע זה את בני מזל דלי. הקלף השבועי מלמד שרבים מכם מתקשים להשתחרר מדרך חשיבה שאינה תורמת לשלוותכם. בשבוע זה יתכנו לא מעט עיכובים וחוסר יכולת להוציא אל הפועל תוכניות ומהלכים שתכננתם מראש. חוסר הבנה בעולם הרוחני יוצר תשתית לקוייה שמקשה עליכם להבין את מה שמתרחש סביבכם. דווקא בעת הזו מומלץ לכם בחום לנסות ולרכוש ידע רוחני כזה או אחר שיאפשר להם להתחבר אל הסביבה ואל מה שקורה סביבם ממקום שלם יותר.

באופן אישי: דילמות פנימיות שקשורות גם בעתידכם המקצועי וגם בעתידכם האישי והזוגי טורדות בשבוע זה את מנוחת הנפש שלכם. תהליך זה מעיד כי אתם נמצאים על פרשת דרכים שמצריכה מכם לקבל חלטות חשובות. כדי להסיר את הספקות ולהפיג את הבלבול, מומלץ לכם בחום לבוא לייעוץ והכוונה שיאפשרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר בעבורכם.

באופן כללי: זהו שבוע מורכב וההסתברות להגיע לידי מריבה, סיכסוך או חיכוך עם הסובבים אתכם חזקים מתמיד. נטייה להתמכרות כזו או אחרת, מסיטה אתכם מהנתיב הנכון שבו עליכם לצעוד וגורמת לכם לשיעבוד ואובדן העצמאות.

בעבודה: אצל חלקכם קיימת דאגה ולא מעט חשש עקב המצב הכלכלי אולם דווקא בעת הזו צצים הזדמניות ליצירת רווחים כספיים עתידיים במידה ותשכילו למנף את ההזדמנויות הללו לידי תכלית ועשייה תוכלו ב"ה להפיק רווחים נאים מתוך המצב הקיים. חשוב בעיקר בעת הזו לפעול ביושר כלפי כול אדם איתו אתם באים במגע עסקי ואל תתנו במצב הקיים ליצר הרע לפתות אתכם לעשיית רווחים קלים שלא ביושר.

זוגיות: מתח בתוך התא הזוגי יוצר שבוע בעל נפיצות שעשוי להוביל את הקשר למצב לא נעים. דווקא כעת מומלץ בחום למצוא את הדרך כיצד אתם מתעלים מעל רגשות של כעס וזעם שאינם תורמים דבר.

טיפ לשבוע טוב יותר בימי קורונה: היעדר היכולת של מרבית בני האדם להתמודד עם חוסר הוודאות שכרוך במצב הקיים במציאות הנוכחית שלנו, מעורר דאגות, שמובילות לחרדות, לדיכאון ולפגיעה אנושה ביכולת התפקוד היומיומית. יש מספר דרכים שבהם נוכל להחזיר את הרוגע לחיינו כמו למשל: שימוש בדמיון מודרך, עשיית ספורט, ואימוץ של חשיבה חיובית. גם תפילה ואמונה יש בכוחם להשיב את הנפש ואת הביטחון.

קריאת המזמור "אנא בכוח"  תוך כדי ייחודו למצב הקיים, יש בכוחו לחולל נפלאות ולהביא לשיפור בכול תחום ובכול עניין. נסו וב"ה לא תצטערו!! שבוע טוב ואלוהים אתכם!!

הכוונה רוחנית: שייקספיר אמר, "הפחדן מת פעמים רבות אך האמיץ מת פעם אחת בלבד". כולנו נמות בסופו של דבר, השאלה היא האם אתם רוצים לחיות? אם ברצונכם לחיות, היו אמיתיים. דעו למען איזו מטרה אתם מוכנים להקריב את חייכם ואז חייכם יהיו חיים ותוכלו להפיק את ההנאה הנשגבת ביותר מעצם קיומכם.

 -

דגים:

המהות של השבוע הקרוב מדברת על היכולת שלכם להיות הצד שיוזם ומוביל תהליך ולא הצד שמגיב ונגרר בעקבות תהליך. בני מזל דגים ניצבים השבוע בפני אפשרויות חדשות והזדמנויות טובות לעשייה מבורכת למען עצמם. עשייה זו יכולה לפתור בעיות שמציקות לכם וגורמות לבלבול ולחוסר יציבות בחייכם. כדי למצות את הפוטנציאל החיובי שגלום בשבוע זה, יהיה עליכם בשבוע הקרוב להימנע מעצבות וחשש ולהתחבר ליוזמה, לתכנון, למרץ להתלהבות . חשוב לדעת שכאשר אנחנו מתלהבים ושקועים בדבר, אנחנו עושים אותו הרבה יותר טוב. כשאנו מתלהבים, אנחנו מקבלים אנרגיה במקום להשקיע אנרגיה. התלהבות היא סם העשייה.

באופן אישי: דילמות פנימיות שקשורות גם בעתידכם המקצועי וגם בעתידכם האישי והזוגי טורדות בשבוע זה את מנוחת הנפש שלכם. תהליך זה מעיד כי אתם נמצאים על פרשת דרכים שמצריכה מכם לקבל חלטות חשובות. כדי להסיר את הספקות ולהפיג את הבלבול, מומלץ לכם בחום לבוא לייעוץ והכוונה שיאפשרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר בעבורכם.

בעבודה: בכול משבר יש גם קורטוב של היזדמנות. מהלכים שקורים כעת בקרירה שלכם, מזמנים שינוי. אצל חלקכם מדובר בשינוי והחלפה של מקום עבודה ואצל חלקכם מדובר בפרויקט או עשייה חדשה שעולים על הפרק בתוך מקום העבודה. בשני המקרים, הכיוון נראה חיובי ביותר. אלו מכם שינצלו בתבונה את המצב החדש שנוצר, יזכו גם לקטוף את פירות ההצלחה.

זוגיות: השבוע יש באפשרותכם לקדם ולהעניק לזוגיות בה אתם מצויים משמעות ועניין. כל שעליכם לעשות הוא להכניס קצת רוחניות ורומנטיקה לעולמכם הזוגי. העלאת רמת התשוקה והאינטימיות בקשר הקיים היא המפתח לשיקום ועידוד הזוגיות. נצלו את הבידוד הקרב לחיזוק התא המשפחתי והזוגי כאחד.

טיפ לשבוע טוב יותר: אופטימיות היא בחירה. זכרו בכל יום לראות את הטוב בעצמכם ובמה שהשגתם עד כה במהלך חייכם. חשוב להזכיר לעצמנו את ההצלחות שלנו בכדי לשמור על אופטימיות, בכל פעם שהטון השלילי בחיינו מתגבר. שבוע טוב ואלוהים אתכם.

הכוונה רוחנית: משהו על אהבה עצמית - צ'ארלי צאפלין אמר: "כאשר אהבתי את עצמי באמת הבנתי שתמיד בכל הזדמנות אני הייתי במקום הנכון, בשעה הנכונה ובדקה הנכונה ואז יכולתי להרפות. היום אני יודע שיש לזה שם: "הערכה עצמית". כאשר אהבתי את עצמי באמת יכולתי להבחין שהיגון והסבל הרגשי שלי הם רק אזהרות שאני הולך נגד האמת הפנימית שלי."

 -

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"יִהְיוּ לְרָצון אִמְרֵי פִי וְהֶגְיון לִבִּי לְפָנֶיךָ. ה' צוּרִי וְגואֲלִי"

"הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי"

בשלווה, בענווה וברוח טובה.

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
setImageBanner('b78499ef-e801-43b2-9cd0-ee8bf96bd178','/dyncontent/2017/6/1/c41baeb6-e29b-4415-b67b-b3940dd9bdf5.gif',1807,'',525,78,false,19242);
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה