אודטה שוורץ החלה את דרכה העיתונאית בגיל 24, אז כתבה אודטה בפעם הראשונה את המדור שלה "לא לגברים" שהתפרסם ב"העולם הזה" והמציאה ז'אנר. זה היה המדור שהיא רצתה לקרוא ופשוט לא היה קיים עד אז, בשום עיתון. מלכתחילה הוא נכתב לשני המינים, והשם היה רק סוג של טיזר. מהמדור הראשון זו הייתה אהבה מאוד גדולה בינה ובין הקהל, וככה זה נישאר עד היום.
אודטה- צילום: אלדד רפאלי יח"צ
עם השנים, היא הוציאה לאור ארבעה ספרים רבי מכר.ב-2003 פרצה את דרכה גם אל תוך מסך הטלוויזיה (ערוץ 10, ערוץ 2 וערוץ 20), ומלאה את סלוני בתינו בעצותיה הטובות. בין אם זו הכריזמה של מלכת הלייף סטייל, החיוך, או הגישה החיובית לחיים - היא שבתה את ליבנו.  בשנים האחרונות היא מתרכזת בייעוץ לפי שיטת חשיבה פילוסופית יישומית שהיא פיתחה. "סדר בנשמה" היא קראה לשיטה זו, המייצרת איכות חיים מיטבית. ב- 1982 אודטה עברה ל"ידיעות אחרונות" ומסקר שנעשה ע"י מינה צמח לפני עזיבתה את העיתון, עלה, שבעיתון הנקרא ביותר (דאז) במדינה, המדור שלה היה הפופולארי ביותר. בנוסף, אודטה כתבה 4 ספרים, ("הכיופים", "ספר הבישולים של אודטה", "ספר הפטנטים של אודטה", ו"הספר המשפחתי של אודטה"). כולם רבי מכר, וספר חדש עומד להופיע בקרוב.

ב-2003 עלתה לאוויר בערוץ 10 תכנית הטלוויזיה המיתולוגית שלה "אודטה", כשהיא שוברת בכך הרבה שיאים: תכנית יומית בת שעתיים רצופות בשידור חי, חמישה ימים בשבוע - ובשישי, לקט. בסה"כ, (ביחד עם השידורים החוזרים היומיים) היא החזיקה רבע מלוח השידורים היומי של הערוץ. במשך 3 שנים רצופות, החל מהשנה הראשונה לעליית התוכנית לאוויר, היא קיבלה את פרס "מסך הזהב" - האוסקר המקומי לתוכניות טלוויזיה שהקהל בחר. אחרי 1000 תכניות יומיות רצופות ללא שום פגרה או הפסקה, אודטה ביקשה לצאת לחופשה. ב2011 אודטה חזרה לערוץ 2, ל"רשת", לתוכנית  הלייף סטייל המצליחה "החיים על פי אודטה". בשטח הכתיבה - בשנת -2003 היא עברה מ"ידיעות אחרונות" ל"מעריב", בו כתבה את המדור הפופולארי "אודטה", עם אותה אהבת קהל, עד שהבעלים הקודם פשט את הרגל.
אשדוד

מאז, אודטה החליטה לשים דגש על אהבתה הגדול, ייעוץ אפקטיבי לאנשים, הנקרא "סדר בנשמה", שאותו היא עושה בפלטפורמות שונות: הרצאות, סדנאות וייעוץ  באופן אישי. "סדר בנשמה", היא שיטת חשיבה פילוסופית, יישומית, שאודטה פיתחה במשך 35 שנה. השיטה מבוססת על זווית הראייה הייחודית שלה לחיים: איך להתמודד בצורה האפקטיבית ביותר עם נושאים שונים בחיי היומיום, לאיכות חיים מיטבית. במסגרת זו, היא צילמה 10 תכניות ייעוץ והעצמה לנשים לערוץ 20 בשם "עצה טובה מאודטה", כשהתוכנית זוכה להערכה רבה ולרייטינג גבוה. עד היום, התוכנית מופיעה בשידורים חוזרים.

כמרצה, אודטה סוחפת את הקהל ומביאה לו תמיד הרבה מאוד ערך מוסף. בנוסף, אודטה פעילה מאוד בפלטפורמת הפייסבוק, עם 50,000 עוקבים ואוהדים שמקבלים שם את הפוסטים שלה. לאשדוד היא תגיע עם מופע בו היא מעניקה לקהל 13 רעיונות ספציפיים, שאותם היא צברה במהלך חייה וזיקקה לכדי טיפים מנצחים. הרעיונות והתובנות האלה עשויים להוות מקור להשראה  לכל מי שרוצה להצליח בחייו.                                                                                                              "13 טיפים לחיים". יום שני,13.11.17 , בשעה 19:30, מרכז קהילתי 'בית לברון', רח' נתן אלבז, אשדוד. 20 ש"ח בלבד. להזמנות:08-8555115

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]