פעילות ילדים 2018

אז מה יהיה לנו?

סאמר סקול – סאמר סקול, הלוא הוא מחנה הקיץ שהפך פופולארי במיוחד בקרב ילדים והורים במשך השנים, יהיה זמין עבורכם גם לקראת שנת 2018. למי שאינו יודע: סאמר סקול הוא מחנה קיץ לימודי שבמהלכו נוסעים הילדים לחופשה בארצות הברית או אל לונדון, כאשר המטרה היא לימוד ושיפור השפה האנגלית.

במהלך הסאמר סקול שנמשך בדרך כלל כשבועיים, לומדים אנגלית ילדים מגילאי 10 עד 18, תוך שהם משפרים את השפה שלהם בשעות הבוקר, ולאחר מכן, בשעות הצהריים, יוצאים עם המלווים והמדרכים לסיורים, טיולים ואטרקציות במדינה שבה הם נמצאים.

חוויה זאת מתאימה למי שיש ילדים בגילאים אלה, ולהורים שרוצים לסייע לילדיהם לשפר את האנגלית שלהם בצורה כיפית, תוך הקניית עצמאות ובטחון לילד שטס למדינה חדשה, מטייל בה ומכיר חברים חדשים. אז אם אתם רוצים לבצע בירורים לגבי סאמר סקול 2018, מוטב שתעשו זאת כבר עכשיו.

פארקי מים חדשים – בשנת 2018 יפתחו מגוון פארקי המים לבילוי של ילדים, כאשר בין מגוון פארקי המים שבארץ ניתן למצוא גם פארקים מים חדשים בעיקר באזור הצפון והדרום. בין הפארקים החדשים תוכלו למצוא 'פארק צף' שבו ניתן לרכוש כרטיסים לסבבים של 45 דקות בפארק, כאשר בכל 30 דקות מתחיל סבב חדש. פארק המים הצף הוא פארק ענק שכולו טרמפולינות, כיפות, מקפצות, מכשולים, סולמות, קירות טיפוס, ומשחקים מרתקים וכיפיים לילדים.

עוד תוכלו לפקוד פארק חדש שאמור להיפתח בקרוב באילת שכולל 40 דונמים של משחקי מים, חוויות, אטרקציות והמון הנאה לילדים ומבוגרים. הפעילות מתאימה להורים לילדים בכל הגילים שמגיעים לחופשה באילת ורוצים ליהנות מאטרקציה חדשה ומלהיבה.

קטיף – בשנים האחרונות ישנה יותר מודעות לאוכל אורגני, כמו גם מודעות לאכילת פירות וירקות אורגניים שאין בהם חומרים לא טבעיים. כדי להמחיש לילדכם את הדרך לאכול נכון וגם ליהנות מקטיף פירות וירקות שנעשה על ידי הילדים: מומלץ לחפש שטחים חקלאיים שמציעים את חווית הקטין האותנטית לילדים והורים, שרוצים להגיע, לקטוף ולצאת הביתה עם סלסילת פירות או ירקות ענקית ובריאה.

לאוהבי האסתטיקה והיופי, מומלץ להגיע לקטיפי פרחים שגם הם פרוסים בכל רחבי הארץ , וניתן לאחר מהם לצאת הביתה עם זר פרחים יפיפה.

תערוכות מתחלפות – מי שרוצה לנסוך בילדיו קצת תרבות, יוכל ליהנות בקיץ 2018 ממגוון תערוכות במוזיאונים ברחבי הארץ. מוזיאונים בירושלים, בחיפה, בתל אביב ועוד, מציעים בכל עונה תערוכות מתחלפות מעניינות במיוחד.

בשנת 2017 למשל ניתן היה ליהנות מתערוכות אופניים במוזיאון המדע, תערוכה היסטורית אודות ישו במוזיאון ישראל, תערוכת חילוץ והצלה במדעטק בחיפה ועוד.

שנת 2018 בוודאי תספק תערוכות מגוונות שניתן לבלות בהן בחופשת הקיץ עם הילדים.