באדיבות YNET

אפליקציה חדשה מפגישה אותם לראשונה ורותמת אותם יחד על מנת לענות על צורך נוסף שטרם הגיע לידי פתרון: שמירה על כושר גם במהלך ביקור בחו"ל. 

הבעיה ידועה ומוכרת. בין אם למטרת עסקים או הנאה – רצים שמבקרים בחו"ל, מקצועיים או חובבים - נאלצים לרוב לזנוח לרגע את שגרת הכושר שלהם. אפליקציית JogGo שהושקה בשבוע שעבר למערכת ה-IOS, באה לפתור בעיה זו על ידי יצירת מסלול ריצה מותאם אישית בכל מקום בעולם – באמצעות שתי לחיצות כפתור פשוטות. 

מגדירים ק"מ, מסמנים נק' עניין - ויוצאים לדרך 

לאחר הזנת מספר הקילומטרים הרצוי, בונה האפליקציה בתוך שניות מסלול מעגלי מותאם באופן אישי למיקומו של הרץ, ולאחר היציאה מכווינה אותו בדרכו באמצעות פקודות קוליות, בדומה לאפליקציית הניווט ווייז.

הייחודיות שבה מאפשרת לכל אחד לקבל מסלול ריצה אישי המותאם רק לו - זאת בשונה מאפליקציות הריצה המוכרות לנו, אשר מתעדות בזמן אמת את מסלול הריצה, אך לא מאפשרות לבנות אחד כזה מראש. 

בנוסף, אחד הדברים בעלי הערך שהיא מציעה הוא אלמנט תיירותי חשוב. על ידי הגדרה פשוטה של תחומי עניין כמו ספורט, אופנה, תרבות, מוזיקה ועוד - משלבת JogGo במסלול מגוון נקודות ואתרים הקשורים לתחומים אלו.

כאשר עובר הרץ סמוך לנקודות העניין האלו ברחבי העיר - האפליקציה מודיעה על כך ונותנת מידע והסברים. כך ניתן גם לשמור על כושר ובמקביל להיחשף לאתרים תיירותיים ומעניינים. 

JogGo הוקמה לפני שנתיים על ידי ליאור קורן, אסף סופה ודניאל זילברשטיין. לפי שעה האפליקציה עומדת לפני סבב גיוסים נוסף ומתעתדת להמשיך להתפתח.

בתוכניות לעתיד כבר נכללים הוצאת גרסה למשתמשי אנדרואיד וכן שדרוג הפונקציות בגרסה הקיימת כמו הוספת מסלולים מקטעיים מנקודה לנקודה, הוספת רמות עצימות - וייצור גרסאות בת לאלה מבינינו שמעדיפים דווקא ללכת או לרכוב על אופניים. מה שבטוח - שמירה על כושר בחו"ל הולכת להיות מעכשיו בהרבה יותר קלה.

*באדיבות אתר YNET

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]