דיירים ברחוב גיא אוני ברובע ט', דיווחו בשעה שתיים בליל שבת על רעשים שמפריעים את מנוחתם. הרעשים, ציינו הדיירים, הגיעו מכיוון הפארק שנמצא בסמוך. פקחי השיטור המשולב הגיעו למקום בעקבות התלונה וזיהו אדם שמקים רעש גדול במקום.

תחילה ניסו הפקחים להסביר לו שהוא מקים רעש ועליו לעזוב את המקום, אך האיש בתגובה החל לצעוק עליהם שהוא גר במקום ומותר לו להרעיש. על פי המשטרה, אחד הפקחים ניסה לרשום לצעיר דוח על הקמת רעש, אך הצעיר בתגובה חטף את הדוח וקרע אותו. לדברי המשטרה, הפקח ניסה לרשום דוח בשנית, אך אז בתגובה, כך טוענים הפקח והמשטרה, חטף הצעיר את כל חבילת הדוחות וקרע אותה. אך לטענת המשטרה, הצעיר לא הסתפק רק בקריעת הדוחות. לאחר שהוא השליך את פנקס הדוחות, הוא חבט בעוצמה בחזהו של הפקח, דבר שהוביל למהומה גדולה במקום, שבמהלכה נעצר הצעיר.

בדיון בהערכת המעצר שלו, ציינו במשטרה שבכוונתם להגיש נגד הצעיר כתב אישום כבר ביום ראשון על תקיפת עובד ציבור. לאחר סיום הדיון בעניינו, נראה הצעיר מדדה על רגלו מהמקום, ככול הנראה לאחר נפצע במהלך הקטטה אותה הוא התחיל.

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]