בכתב התביעה נטען כי בחודש אוקטובר 2015 בשעת בוקר מוקדמת היא ניגשה להחתים כרטיס בשעון הנוכחות  הממוקם במחסן החברה ובעת הרמת יד ימין אל עבר המכשיר נפגעה מפלטת זכוכית חדה אשר הייתה מונחת בצורה מסוכנת מתחת לשעון הנוכחות.

כתוצאה מכך נפגעה קשות בידה הימנית ופונתה לקופת חולים. עקב הדימום הרב ולאחר שבדקו לעומק את פציעתה, האחות והרופאה בקופת החולים החליטו שיש לפנותה באופן בהול לחדר המיון בבית חולים ברזילי באשקלון, שם טופלה ושוחררה לביתה.

בא כוחה עו"ד דותן לינדנברג העוסק בנזקי גוף טוען בכתב התביעה כי מעבידיה התרשלו בכך שלא נקטו באמצעי זהירות סבירים למנוע התאונה והנזקים, לא בדקו כי שעון הנוכחות נקי ממפגעים ולא הבטיחו גישה בטוחה אליו כמו למשל סילוק הזכוכית החדה ממנה נחתכה.

לטענתו, א' שהייתה לפני התאונה אישה פעילה, חרוצה ומנהלת חשבונות שתפקדה היטב, מתקשה להמשיך בעבודתה הכוללת הקלדת נתונים ביד ימי הדומיננטית ובמקביל מתקשה לבצע את עבודות הבית. עוד נטען כי עקב גילה והשכלתה היא תתקשה למצוא עבודה אחרת.

מנהלת החשבונות תובעת מעבר לתגמולי הביטוח הלאומי, פיצוי של כ-100 אלף ₪ בגין הפסד שכר, זכויות סוציאליות ופנסיה, כאב וסבל, הוצאות רפואיות ועזרת צד ג.

מעבידה וחברת הביטוח ביקשו בכתב ההגנה לדחות תביעתה, בית היתר בטענה כי  מדובר בחתך שטחי וכי אין מניעה שמנהלת החשבונות תשוב לעבודה, מה עוד כי מאז התאונה הספיקה להחלים.

בהמשך, עקב חילוקי הדעות בנוגע לשיעורי הנכות לצמיתות שנגרמו לה כתוצאה מהתאונה, הצדדים הגיעו להסכמה לפיה שיעור הנכות שלה לצמיתות תעמוד על 5 אחוזים.

השופט ישי זבולון ידון בצפוי לפסוק בחודש הבא בנוגע לפיצוי המגיע לה בגין התאונה. 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]