כפי שדיווחנו השבוע, חברת התחבורה הציבורית אפיקים מביאה בשורה לתושבי העיר, ומשדרגת את מערך הקווים והנסיעות לתחנת הרכבת באשדוד. מדובר בחלק מפרויקט התחבורה הירוקה בעיר (REWAY). 

במשך שנים התלוננו תושבי העיר על היעדר תחבורה ציבורית ראויה לתחנת הרכבת, ועל אזורים בעיר שכלל לא ניתן לנסוע משם לרכבת. כל זה הולך להשתנות החל מיום שישי הקרוב.

בעקבות הכתבה על השינויים הצפויים בקווי התחבורה לרכבת והקווים החדשים, רבים תהו מה יהיו לוחות הזמנים ומסלולי הנסיעה.

אשדוד נט חושף את כל הפרטים על קווי התחבורה החדשים, את לוחות הזמנים ואת מפת הקווים המלאה: (תודה ליגאל לחמן קב"ט אפיקים על הסיוע באיסוף הנתונים)

קו 13 מהתחנה המרכזית לבית העלמין באשדוד: ייסע מתחנה מרכזית, קרן היסוד, שפירא, רוגוזין, נורדאו, א. הלל סילבר, ז'בוטינסקי, הרצל, קיבוץ גלויות, יצחק הנשיא, בן שטח, משה סנה. 

יפעל בכל יום 09:00 ועד 18:00 כל שעה עגולה.

קו 21 ממסוף ט"ו לרכבת באשדוד: הקו יהפוך לקו מהיר דרך רובע ט"ו ורובע י"ג.

לוח הזמנים לקו 21:

קו 22 ממסוף ט"ו לרכבת באשדוד: שינוי בקו, ייתן שירות לרובעים י"ג ו-י' במקום קו 22 ויעבור בחלק הדרומי של רובע י"ב (לא יעבור בחלק הצפוני והסיטי, יקבלו שירות על ידי קו 23)

לוח זמנים לקו 22:

קו 23 ממסוף ט"ו לרכבת באשדוד: שינוי בקו, יעבור בחלק הצפוני של רובע י"ב ובסיטי (לא יעבור בשדרות ירושלים ורובע ט' שיקבלו שירות מקו 66).

לוח זמנים לקו 23:

קו 24 מרובע ד' לרכבת באשדוד: שינוי במסלול, יעבור ברובע ט' ולא יעבור ברובע ח' (יקבלו שירות על ידי קווים 85 ו-85א').

לוח זמנים לקו 24:

קו 66 מחוף הקשתות לרכבת באשדוד: ישרת לראשונה את תושבי רובע ה' ויעבור ברובע ט'.

לוח זמנים לקו 66:

קו 26 מתחנת הרכבת לרחוב הבושם/ האומן: קו חדש מהרכבת לאזור התעשיה במסלול מהיר.

לוח זמנים לקו 26:


קווים 85 - 85א' מתחנת הרכבת במסלול סיבובי חזרה לרכבת: חלופה חדשה! העוברת דרך רובע ו'.


לוח זמנים לקו 85 ו- 85א':

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]