ארבעים קומות מעל הקרקע בשני מגדלי מגורים מהגדולים בארץ. קלוד נחמיאס נראה היום מאושר מתמיד, היום הוא משיק את אכלוס המגדלים שבנה, פרויקט המגורים הגדול ביותר שנבנה עד כה באשדוד, ומהגדולים בארץ. "מגדלי התאומים של אשדוד", קורא להם קלוד נחמיאס. 

בלובי של אחד המגדלים התכנסו אישים, דיירי המגדלים, בני משפחה ועוד רבים וטובים אחרים. שבעים אחוזים ממגדל המגורים היוקרתי הראשון כבר מאוכלס. את הבניין השני יתחילו לאכלס בקרוב מאוד. "ביום טוב אפשר לראות מהפנטהאוז את עזה ואפילו מעבר. את המגדלים אפשר לראות אפילו מיפו", אומר לנו אדריכל הפרויקט וולטר שייניקמן, שאחראי על פרויקטים רבים וטובים באשדוד.

שוש נחמיאס, כי מאחורי כל גבר מצליח עומדת אישה, אמרה במהלך הטקס: "הגיע היום המאושר בחיינו. אני רוצה להודות לכל אחד ואחת שהיו שותפים לעשיה הזאת. לאלה שעשו והשקיעו, לאלה שתמכו, לאלה שעודדו ונתנו את ליבם ושהיו איתנו לאורך כל הדרך. לבעלי קלוד, בעל החלומות, זה שתמיד מעז וחושב מחוץ לקופסא, שפורץ גבולות ושלא לא שומע "לא". מאמין ואיש חזון שמפתיע את כולנו. הצלחנו להביא משהו גדול לאשדוד". שוש מסיימת את דבריה בתודה גדולה לדיירי המגדלים "אנחנו איתכם לאורך כל הדרך". 

במהלך הטקס נפתחה שמפניה, אותה הביא לשוש וקלוד בנם חי נחמיאס, שביקש מהם לפתוח אותה רק בסיום הפרויקט.

קלוד נחמיאס התקשה להסתיר את התרגשותו. בדברים שנשא סיפר קלוד על החששות שהיו בטרם התחיל את הפרויקט. "הגענו לבניין הכי יפה בארץ. אני מאמין שתוך חודש וחצי חודשיים נעשה פה ערב, נזמין את ראש העיר, חברי המועצה".

צפו בתמונות מהשקת האיכלוס בקיי טאוורס: