בבדיקת CT אובחן שבר בעצם הקרסול, שבר תלישה באזור רצועת הקרסול ופגיעה ברצועות. בעלי האולם קיבלו את חוות הדעת של המומחה הרפואי של המהנדס, לפיה נכותו לצמיתות היא בשיעור של 10 אחוזים.

עו"ד דותן לינדנברג העוסק בנזקי גוף טוען כי אולם האירועים התרשל בין היתר בכך שיצר סביבת הליכה לא בטוחה ברחבת הריקודים ולא הזהיר מפני המפגע.

עד היום המהנדס סובל ממגבלות תנועה וכאבים, קושי בביצוע פעולות פשוטות המצריכות עלייה וירידה במדרגות, עמידה, הליכה וישיבה ממושכת.

מגבלות אלה משפיעות על תפקודו בכל תחום ובפרט בעבודתו כמהנדס שמפקח על מספר אתרי עבודה. לדבריו אילולא אירעה התאונה, אין ספק ששכרו היה גבוה עוד יותר וצפוי היה להשתבח עם השנים וכיום  מצבו הרפואי ממשיך ומתדרדר.

המהנדס תובע מחצר המלכה ומחברת איילון המבטחת אותו כ-556 אלף ₪בגין הפסדי שכר והשתכרות, כאב וסבל, עזרת צד ג', והוצאות רפואיות.

חצר המלכה וחברת הביטוח ביקשו לדחות התביעה ועל הסף וטענו בין היתר שי שלא יודע לרקוד טוען שהרצפה עקומה, או רטובה כמו במקרה זה.

לטענתם אי אפשר לצפות שבעלי האולם יצמידו משגיח לכל אורח שרוקד כדי לוודא שאינו מחליק. מה עוד שלטענתם הרצפה לא הייתה רטובה ואם המהנדס נפגע באולם זוהי אשמתו המלאה. המשפט יחל במהלך חודש פברואר.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]