במשך שלוש שנים מעכב בית הדין את מתן פסק הדין בשל סוגיית רכושם של בני הזוג וזאת לאור העובדה כי הבעל טוען כי חשף חשבונות בנק על שם האישה, אותם ניהלה במהלך שנות הנישואין, תוך שבחשבונות אלו בוצעה, לדברי הבעל,  על פי החשד הלבנת הון במיליוני שקלים לעשרות אנשי עסקים מהעיר אשדוד.

ההנחה היא כי החשש לסבך את אותם אנשי עסקים בפליליים, הוא הסיבה לעיכוב מתן פסק הדין.

הבעל המיוצג על ידי עורכת הדין שירה קופמן, לא אמר נואש תוך שהוא דורש את גילוי האמת מתוך אמירה ברורה.

"לא ייתכן כי אשת איש תנהל חשבונות נפרדים ותיוותר עם היתרות בהם רק בשל טענתה כי היא אינה בעלת הכספים", אמר הבעל, "לו המצב היה הפוך והבעל היה עושה כן היו מאלצים אותו לחלוק עם האישה את הכספים, אולם שעה שעסקינן בפעולות שבוצעו על ידי האישה מאמינים כי לא היה לה יד בדבר!?!"

בימים אלו וטרם פרסומו של פסק הדין בעניין הצדדים, פועל כבוד בית הדין לחלץ הסכמות מבני הזוג וזאת בכדי להימנע מחשיפת פרטים שייתכן ותהא בהם כדי לזעזע עשרות עסקים בעיר אשדוד.

מדובר בבני זוג דתיים מהעיר אשדוד, המנהלים הליכי גירושין בבית הדין הרבני. הבעל חשף חשבונות בנק על שם האישה, אותם ניהלה במהלך שנות הנישואין, תוך שבחשבונות אלו בוצעה הלבנת הון במיליוני שקלים לעשרות אנשי עסקים מהעיר אשדוד.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]