בית הספר לנהיגה "איציק אברהם" כביכול נסגר, אך הכסף עבור שיעורי הנהיגה והטסטים- נשאר אצלם. לבית הספר 16 סניפים ברחבי הארץ, כולל באשדוד, והם מציעים חבילות של שיעורי נהיגה וטסטים- כשהכול מסודר ומשולם מראש.

כאשר התלמידים מגיעים אל בית הספר, הם מגלים דלתות סגורות וחוסר מענה מכל כיוון, וגם שיעורים שנקבעו לא מתקיימים כלל. 

תושבת אשדוד, מרינה אלימלך, מספרת כי שילמה על חבילה של שיעורי תיאוריה, נהיגה וטסט- ועוד לא התחילה את השיעורים- אבל הצ'ק כבר נפדה. הסניף של בית הספר, הנמצא סמוך לקניון לב אשדוד, סגור ואין מענה. מרינה הופנתה על ידי המשטרה לבית משפט לתביעות קטנות.

תחילה תירצו בבית הספר את חוסר ההיענות בשביתת הטסטרים, אך שביתה זו כבר נגמרה, והפתרונות לא מגיעים.

לפני כשנתיים נעצר יצחק אברהם, מנהל בית הספר, בחשד להעלמת הכנסות ולבקשת הסנגור בית המשפט דחה את דיון הקראת כתב האישום לחודש אוקטובר.

הנהלת בית הספר מסרה בתגובה: "אנחנו בית הספר הגדול במדינה עם מעל ל-15 סניפים. עובר בשביתה היו שיבושים קשים במערך הבחינות מטעם משרד הרישוי, כאשר רק השיבושים עצמם גרמו לבעיות קשות בניהול תקין ומתן שירות יעיל כפי שניתן במהלך 20 שנות פעילות בית הספר ללקוחותיו. יובהר כי הנהלת בית הספר עושה כל שביכולתה על מנת לצמצם את הנזקים לכלל לקוחותיה. וזאת באמצעות גיוס מחדש של צוותים רבים למערך בית הספר. כל פנייה וכל תלונה נבחנים, ומתבצעים מאמצים רבים לתת מענה בעניינם. ידוע לנו דבר השיבושים הקיימים בפעילות הסניפים. אנחנו עושים ימים כלילות על מנת להשיב את כל סניפי בית הספר לפעילות מלאה, אולם כפי שצויין, קיימת בעיה של כוח אדם אשר מטופלת ביתר שאת בימים אלה. "

הלקוחות אינם מתכוונים לשבת בשקט ולחכות להתארגנות מחודשת של בית הספר וכבר בימים אלו מתארגנת תביעה ייצוגית נגד בית הספר בכל הארץ ובאשדוד בפרט.

אם גם אתם נפגעתם ומעוניינים להצטרף לתביעה צרו קשר ב0549486360.


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]