לפני כ-7 שנים, לקראת שחרורה מצה"ל, הצעירה יצאה לטיול באילת, שכרה טרקטורון מחברת "טרקטורוני המדבר" ובמהלך נסיעה איבדה את השליטה והתהפכה. מיד לאחר התאונה הובהלה התובעת באמבולנס לבית החולים ובבדיקותיה אובחן שבר באצבע ידה, שטפי דם ופגיעה בלסת.
 

כשביקשה לתבוע את המאגר לביטוחי רכב, שביטח את חברת הטרקטורונים התעוררה מחלוקת באשר לזהות הטרקטורון המעורב בתאונה. מבדיקה שערכה חברת הפול עלה, כי מספר הרישוי של אחד הטרקטרונים שבוטח אצלה שונה בספרה אחת מהטרקטורון שלטענתה היה מעורב בתאונה ואשר תעודת הביטוח שלו כלל לא שולמה.
 

בדיון מקדמי הורה בית המשפט על מינוי  שני מומחים רפואיים, שקבעו לתובעת נכות בשיעור 14.5% לצמיתות בגין הגבלה קלה בזרת והפרעה בתפקוד פרקי הלסת.
 

בעקבות זאת, הגיעו הנתבעות להסכמה עם בא כוחה של התובעת עו"ד אורן אמסלם לפיה סכום הפיצוי יעמוד על סך של  כ- 165,000 ₪ תוך שנותרה להכרעת בית המשפט השאלה מי תישא מהן בפיצוי התובעת.
 

במהלך דיון ההוכחות, "קרנית" טענה, כי מתנדב המשטרה שנכח בזירת התאונה טעה ברישום מספר הרישוי של הטרקטורון המעורב בתאונה, כפי שטעה ברישום ספרה אחת בתעודת הזהות ובמספר רשיונה של התובעת, ואילו בשם "הפול" נטען, כי בעלי חברת הטרקטורונים הציגו תעודת ביטוח מזויפת, באשר לטרקטורון שהיה מעורב בתאונה.
 

לאחר שמיעת 12 עדים ביניהם  התובעת, עובדי חברת הטרקטורונים, נציגי המשטרה, נציגי חברות הביטוח והמכונאי שתיקן את הטרקטורון, פסק בית המשפט, כי הטרקטורון שהיה מעורב בתאונה לא היה מבוטח, ולכן קרנית-הקרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים תשלם את מלוא הפיצוי לצעירה.   

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]