בית המשפט השלום פסק  לפני כ4 חודשים על חסין עונש קשה של 30 חודשי מאסר וקנס ע"ס 150,00 ש"ח לבגין העלמת הכנסות שקיבל מזכייני מפעל הפייס,

אך כבר אז הצהיר חסין לאשדוד נט -  "אני אגיש ערעור וזה ייגמר בעבודות שירות. זה היה הסדר שלי עם הפרקליטות ורשות המיסים שברגע שאשלם את הכופר זה ייסגר בעבודת שירות וללא קלון" -

אכן כך בדיוק היה היום:

בית המשפט המחוזי בבאר שבע  הקל בצורה משמעותית בעונש אשר הוטל על חסין בבית המשפט השלום וקבע כי אין קלון במעשה, מה שמאפשר את חזרתו של גומא חסין לנמל אחרי ריצוי עונשו.

ביהמ"ש קבע שאין ולא היו חברות קש, כן קבע שאין שיטה ותחכום ברף גבוהה שנועד להעלים מס, ויותר מזה קבע שהענישה של בית המשפט הייתה מאוד חמורה.

חסין אמר בתום הדיון:
"אני מכבד את החלטת בית המשפט. כל מה שמעניין אותי זה משפחתי היקרה וילדיי"

אחת הסיבות המשמעותיות להקלת עונשו היו התחשבות במצבו המשפחתי:

6 ילדים שנמצאים בחזקתו , רעייתו בחודש השמיני להריונה, מרבית הילדים קטינים, אמו חולה במחלה סופנית והוא סועד אותה והענישה תהיה בה כדי להותיר את הילדים ללא דמות אב.

עונשו של חסין הופחת  משמעותית כך שירצה עבודות שירות וימותן רכיב הקנס שהוטל עליו.

רקע:

חסין, פעם האיש החזק בנמל אשדוד ובעל קשרים עם דמויות מפתח ברחבי הארץ, יצא לחופשה ארוכה מהנמל כדי להיכנס לעולם העסקים.

הוא נחשב לדמות מרתקת מאוד, כריזמטית באופן מיוחד, אך מאוד מסתורית.

לפני מספר שנים הוא השתלב בעסקים כבעל חברה לתיווך, ייעוץ וייזום השקעות בשותפות עם יעקב ברדוגו, לשעבר מנכ"ל מפעל הפיס, והם העניקו שירותי ייעוץ למספר אנשים אשר ניגשו למכרז לקבלת זיכיון לשיווק מוצרים של מפעל הפיס, שם הסתבך משפטית עם רשות המיסים.

אך חסין המשיך משם לפתח עסקים במרוקו, דובאי ועוד בעסקי הטבק. הוא דילג  במסעותיו העסקיים בין ניקוסיה, וינה, איסטנבול ומקומות נוספים.

בשנה שעברה הוא התחתן עם מירב דדיה, העובדת בעיריית אשדוד, באירוע פרטי בו נכחו מקורבים בלבד, בהם חברו הקרוב עמרי שרון, בנו של ראש הממשלה לשעבר המנוח, אריאל שרון.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]