מכתב התביעה עולה כי בחודש דצמבר 2014 ב' צעדה בסמוך לביתה ברחוב החוחית, עקב מפגע במדרכה ושקע שנוצר בגלל חוסר באבנים משתלבות, נפלה בחוזקה על הארץ ונחבלה ביד שמאל ובמתניים. בנוסף לשבר בידה, במיפוי עצמות  שבוצע כחצי שנה לאחר הנפילה אובחן כי היא סובלת משבר בשתי חוליות בעמוד השדרה המותני.

גם כיום לאחר טיפולי פיזיותרפיה ולאחר שידה הושמה בגבס היא מתקשה בפעולות כמו בישול, רצחה וניקיון והפכה מאישה עצמאית לאישה תלותית, סיעודית חלקית. במהלך היום בנה מטפל בה ובנוסף יש לה מטפלת מספר שעות ביום דרך משרד הביטחון, בהיותה אלמנת צה"ל.

רופא מומחה שבדק אותה קבע לה 45% נכות בגין  הגבלת תנועות כף יד שמאל וכאב בעמוד השדרה המותני  ובגין השברים בשתי החוליות אשר גורמים לה הגבלה קשה בתנועות ובעקבות כך אובדן כושר עבודה.

בא כוחה עו"ד דותן לינדנברג העוסק בנזקי גוף טוען בכתב התביעה כי העירייה התרשלה בכך  שלא דאגה לתחזק כראוי את המדרכות הציבוריות ומפגעי הבטיחות, נמנעה מלזהות את גורמי הסיכון ולתקנם ולא פעלה כעירייה סבירה כאחראית על המדרכות הציבוריות.

האשה תובעת מאות אלפי שקלים בגין הפסדי שכר, כאב וסבל, עזרת צד ג' ועזרה סיעודית, הוצאות רפואיות , הוצאות נסיעה מוגברות ועוד.

טרם הוגש כתב הגנה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]