הבוקר נפתח  בבית המשפט דיון הוכחות ב"תיק דומרני", שבו נאשם דומרני יחד עם כמה מאנשיו בניסיונות חיסול של חברי הכנופיה הגרוזינית מאשדוד. שוטרי ימ"ר לכיש שחקרו את הפרשה הצליחו לגייס עד מדינה וכן אספו ראיות נוספות שהבשילו לכתב אישום נגד ארגון הפשע הגדול בדרום והעומד בראשו.

סנגוריו של דומרני טוענים מתחילת הדיונים כי עד המדינה אינו אמין ועדותו מלווה בשקרים, הסכסוכים המוזכרים בעדותו בין דומרני ואנשיו לבין הכנופיה הגרוזינית היו בין עד המדינה עצמו לבין הכנופיה.

"בעבר נחקר עד המדינה על רצח וביקשנו את החומרים אך עדיין הם לא הועברו אלינו, כמו כן העברנו קלטת שבה מדברים מקורבי דומרני על כך ששמו משתרבב לניסיונות החיסול של הכנופיה הגרוזינית מבלי שהוא כלל מעורב.

הגשנו את הקלטת למשטרה ובמקום שהמשטרה תבדוק את האותנטיות שלה הם העדיפו להתעלם ואף חקרו עורך דין לשעבר שקשור לתיק בקשר לשיבוש. המשטרה מטילה אימים על עורכי הדין. חשוב לציין כי בקלטת חלק מהנאשמים משוחחים לפני שבכלל נעצר דומרני וחבריו".

במקביל, גורמים המעורבים בחקירה טוענים כי נבדק חשד שהקלטת שהעבירו הפרקליטים מפוברקת ואינה אמינה. "אם אכן יתברר שכך הדבר, הרי שזה חמור ביותר".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]