מכתב התביעה שהגישה שהגישה באמצעות עורכי הדין ניצן וגיל הראל ממשרד הראל ושות' עולה כי לפני כ-4 שנים מ' נפגעה בברך שמאל בעת שפסעה על המדרכה בגן רבינוביץ בקרית היובל בירושלים הידוע כפארק המפלצת, נתקלה בטפטפת ונפלה ממדרגה.

בבית חולים הדסה עין כרם אובחן שבר בברך ובמהלך ניתוח בהרדמה מלאה, בוצע קיבוע של הברך באמצעות פלטה וברגים. בכתב התביעה נטען כי העירייה התרשלה בכך  שלא דאגה לסדר ולתחזק הטפטפות כנדרש, לא הציבה שילוט המתריע מפני המפגע ולא דאגה למדרכה נאותה ובטוחה לציבור מבקרי הגן.

מ' תבעה באמצעות באי כוחה עורכי הדין ניצן וגיל  הראל פיצויי בגין כאב וסבל, עזרת צד ג', טיפולים, נסיעות, הוצאות רפואיות ואובדן שכר.

עיריית ירושלים וחברת הביטוח מגדל המבטחת אותה ביקשו בכתב ההגנה לדחות התביעה על הסף ולחייב את התובעת בהוצאות משפט ושכר טרחת עורך דין. הם טענו בין היתר כי אם התובעת נתקלה בטפטפת הרי מדובר ב'מיקרה ביש' אך אין בכך כדי להטיל אשמה כלשהי על העיריה בקשר לנפילה והוסיפו כי מאז מ' החלימה לגמרי.

השופט מוחמד חאג' יחיא מבית משפט השלום ירושלים קבע בהחלטתו כי על העירייה לשלם לתובעת פיצוי על סך כ-200 אלף ₪ כולל שכר טרחת עורך דין והוצאות משפט. 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]